8 طرح سرمایه گذاری خارجی در طبس در حال اجراست

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: هشت طرح سرمایه گذاری خارجی با سرمایه سرمایه گذاری 411 میلیون یورو در شهرستان طبس اجرا می شود.

علیرضا عباس زاده امروز سه شنبه 23 فروردین ماه در قرارگاه پشتیبانی و موانع خراسان جنوبی گفت: این طرح های سرمایه گذاری مجوزهای اولیه را از شرکت سرمایه گذاری کشور دریافت کرده و در حال دریافت آن هستند و مجوزهای لازم را از مراجع مسئول در استان دریافت کنید.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه از این هشت طرح سرمایه گذاری، سه طرح در حوزه صنعت و پنج طرح در حوزه کشاورزی است، افزود: با اجرای این طرح ها 650 نفر به صورت مستقیم در شهرستان طبس خراسان جنوبی مشغول به کار خواهند شد. .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در این اردو از دستگاه های متولی ایجاد زیرساخت های پروژه های سرمایه گذاری دعوت به عمل آمد و نیازمندی های سرمایه گذاران را بررسی کردند.

مهندس عباس زاده افزود: در این اردو آمادگی مسئولین و دستگاه های خدمات رسان در حوزه های آب، برق، زمین، گاز و محیط زیست بررسی شد که خوشبختانه دستگاه های مسئول آمادگی بسیار خوبی برای همکاری با سرمایه گذاران دارند.

وی افزود: امیدواریم این طرح های بزرگ سرمایه گذاری در استان اجرایی شود و منشا تحول و شکوفایی اقتصادی با طی مراحل قانونی محقق شود.بیشتر بدانید: 90 درصد سرمایه گذاران خارجی و 10 درصد داخلی و داخلی سرمایه گذاران طبس در اجرای این طرح ها مشارکت خواهند داشت شرکت سرمایه گذاری سهند شرق نماینده ایران در این طرح های سرمایه گذاری است.

آقای عباس زاده یادآور شد: امسال به سال تولید دانش بنیان معروف است، سالی که باید تمام ظرفیت و امکانات استان را بسیج کنیم تا به آن برسیم و از سوی دیگر موانع تولید را رفع کنیم. “

وی با تاکید بر اینکه باید با همکاری و همفکری در راستای توسعه خراسان جنوبی گام برداریم، افزود: طرح سرمایه گذاری و تولید استان باید دارای پیوست دانش و خانه باشد، سرمایه گذاری ها باید به دنبال کسانی باشد که دارای بینش علمی و دانش نشان داده باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: یکی از موضوعات کلیدی برای رونق اقتصادی، رشد تولید و اشتغالزایی استان، حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی به ویژه شرکت های دارای حمایت مالی دولت های محلی است. شرکت خارجی چون ارزش دارد. وزیر در استان خراسان جنوبی ضمن کمک به توسعه اقتصادی خراسان جنوبی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.