26 هزار میلیارد تومان اعتبار طرح های مصوب سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمدایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 26 هزار میلیارد تومان اعتبار طرح های مصوب در سفر رئیس جمهور به استان است.

سیدعلی احمدزاده در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه 26 هزار میلیارد تومان کل اعتبار پروژه مصوب در سفر رئیس جمهور است، افزود: از آنها بخواهید که سریع پیش بروند.

وی گفت: تلاش می کنیم با رایزنی ها گچساران را به بندر خشک و منطقه ویژه اقتصادی و انرژی تبدیل کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به بازدید خود از دیشموک اشاره کرد و خاطرنشان کرد: مشکلات چندین روستای دیشموک از نبود ارتباط مناسب تا آب و حتی امکانات اولیه گریه ام را در آورده است و این نشانه ای نیست. ضعف دولت و استاندار».

احمدزاده اعلام می کند: تلاش می کنیم تا پایان سال 1401 تمامی مشکلات این روستا برطرف شود.

وی ادامه داد: سال آینده 10 میلیارد تومان به طرح ارتقای شبکه صدا و سیما اختصاص می یابد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: 250 میلیارد تومان در حساب وزارت حمل و نقل جاده ای و راهداری است که باید برنامه های خود را ساماندهی کنند.

احمدزاده با تاکید بر اینکه به همه شهرداری ها اعتبار اسناد خزانه نمی رسد تصریح کرد: کسانی که دستگاه های اجرایی را مدیریت می کنند باید برای مردم باشند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

وی بیان کرد: طرح خانه به خانه اشتغال زایی در مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: داوطلبان متقاضی سرمایه گذاری در مناطق محروم استان جهت حمایت از ایجاد و راه اندازی واحدهای تولیدی برای ایجاد اشتغال در این مناطق مورد حمایت قرار می گیرند.

احمدزاده گفت: مشاور اقتصادی من در تهران مدت هاست بر سفر دولت به این استان نظارت دارد، مدیران برای جذب اعتبارات گردشگری اقدام کنند، مبالغ هنگفتی پرداخت شده است، تخصیص به استان جذب شود.

وی با اشاره به دیدار با رئیس هلدینگ خلیج فارس افزود: پیشنهاد می کنیم در صورت امکان پتروشیمی جدید در یاسوج و مارگون احداث شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه به دنبال تغییر در وضعیت اقتصادی استان هستیم، از دستگاه ها خواستند برای دریافت اسناد خزانه، صندوق دارایی های سرمایه ای و بازدید رئیس جمهور و هر دستگاهی که اعتبار آن برگردانده شود، تقاضای دریافت کنند. مسئول است.

احمدزاده با انتقاد از تاخیر در مناقصه پروژه ها توسط اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بزرگراه که پول داشتند مناقصه پروژه ها را برگزار نکردند، الان تمام شده است، در سال 1400 فقط گفت افتتاح کرده ام. پاکت مناقصه در حالی که کار انگلیسی پیش می رفت و جاده روستایی را باز می کرد.

وی خطاب به مدیران جدید انتصابی در دولت سیزدهم گفت: دولت سیزدهم یک دولت جهادی با روح مقدس است، ما به عنوان متولیان دولت خودمان در رأس امور هستیم، این دولت آمده است برای مردم کار کند. پس دولت قبلی را رها کن و معیوب شو و برای مردم کار کن».

او گفت: “ما باید به پیشینیان احترام بگذاریم و به جای اینکه نقاط ضعف آنها را بیان کنیم، نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. من معاون، استاندار و هرکسی که می خواهد با ما همکاری کند، می خواهم.” من کار کردم و به مردم گفتم که چه کردیم و چه کردیم. ما می خواستیم.» چه کنیم.

به گزارش ایسنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کردند: تا پایان سال 1401 به تعهدات طرح ملی مسکن عمل کنیم.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.