1600 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه مرزبانان و قاچاقچیان مرگ کشف شد

[ad_1]

فرمانده مرزبانی مرزبانی از کشف بیش از 1600 کیلوگرم مواد مخدر در جریان درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان در شرق کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر گفت: مرزبانی هنگ مرزی سراوان در راستای کنترل و رصد نوار مرزی و برخورد قاطع با قاچاق مواد مخدر در مرز کشورمان از یک باند قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی … اسفندک در سیستان و بلوچستان ابلاغ شده و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و اقدامات کنترلی تقویت شده، انهدام این باند و کشف محموله مواد مخدر در دستور کار مرزبانی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با هدایت تخصصی مرزبانان استان، مسیر تردد قاچاقچیان و زمان مورد انتظار برای انتقال محموله مواد مخدر به عمق کشور و برخورد با آن را تعیین کرده است، افزود: با قاچاقچیان مرگ تعدادی سازمان ها مخفی شدند و عمل کردند. مرزبانان سراوان با اجرای طرح رهگیری، کنترل و یک محموله بزرگ مواد مخدر کشف کردند.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: قاچاقچیان که در فرصت مناسب قصد داشتند با یک دستگاه خودرو وارد کشور شوند که در کمین و محاصره ماموران قرار گرفتند، شروع به تیراندازی به سمت نیرو کردند که این افراد بلافاصله متوقف و اقدام مقتضی انجام دادند. تاکتیک مقابله با قاچاقچیان بود زیرا آنها نتوانستند در برابر تعداد زیادی از مرزبانان که صحنه را محدود کرده و از کامیون مواد مخدر فرار کردند مقاومت کنند.

وی ادامه داد: در این عملیات مرزبانان با موفقیت یک دستگاه خودرو توقیف و حدود یک تن 622 کیلوگرم و 400 گرم انواع مواد مخدر از جمله یک تن و 422 کیلوگرم تریاک، 200 کیلوگرم و 400 گرم حشیش کشف کردند. .

فرمانده مرزبانی مرزبانی در پایان با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار گرفت، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام جهادی جمهوری اسلامی ایران بدانند امروز مرزبانان مجاهد بیش از هر زمان دیگری آمادگی دارند. برای مقابله با هر تجاوزی، سرزمین میهن عزیزمان را در اختیار داشته باشیم و اجازه ندهیم کسانی که امنیت و نظم را بر هم می زنند، اقدام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.