یک سیستم جامع و اطلس هدایت داده های آب های سطحی و زیرزمینی ایجاد خواهد شد

[ad_1]

کنگره به وزارت انرژی دستور داد تا یک سیستم جامع و اطلسی برای هدایت داده های آب های سطحی و زیرزمینی تا پایان سپتامبر 1401 راه اندازی کند.

به گزارش ایسنا، مجلس شورای ملی در جلسه علنی سومین دوره امروز (یکشنبه) بند (ن) و پیوست 4 را با ثبت 8 در بند مصارف تصویب کرد.

ن- به منظور حمایت از توسعه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه به کشورهای همسایه و اتحادیه اوراسیا، یارانه حمل و نقل هوایی (محاسبه قیمت سوخت هواپیماهای حامل محصولات کشاورزی به نقاط فوق معادل با نرخ سوخت داده شده به هواپیمای مسافربری است) جریان هزینه جدول (9) این قانون ارائه شده است.

نحوه پرداخت این اعتبار ظرف یک ماه پس از ابلاغ این قانون با همکاری وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت (سازمان توسعه بازرگانی ایران) تهیه و ابلاغ می شود.

الحاقیه 4- وزارت نیرو موظف است تا پایان شهریور ماه 1401 سامانه جامع و اطلس هدایت داده های آب های سطحی و زیرزمینی را راه اندازی کند و بر این اساس حوزه های آب بحرانی باید به تصویب شورا برسد.شورای عالی آمایش سرزمینی مصوب پایان شهریور 1401 کلیه دستگاههای حاکمیتی موظفند پس از تصویب مصادیق مناطق بحران آب، از صدور پروانه بهره برداری و پروانه بهره برداری، تأمین زیرساخت (آب، برق و گاز) و ارائه خدمات به واحدهای جدید صنعت آب (به عنوان) جلوگیری کنند. توسط وزارت نیرو تعیین می شود).

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.