یزدانی: هیچ وقت کنعانی را نمی بخشم چون با آبروی من بازی کرد

[ad_1]

مدافع استقلال از محمدحسین کنعانی زادگان انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، سیاوش یزدانی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل پیکان اظهار کرد: بازی سختی داشتیم و خدا را شکر پیروز شدیم. این جام است و امیدوارم بتوانیم بازی بعدی را نیز ببریم.

وی درباره عملکرد داور گفت: داور به خوبی از عهده آن برآمد و داور سوت را به ضرر ما و حریف نزند.

مدافع استقلال در مورد بازی نکردن یزدانی در تیم ملی و صحبت های مجیدی درباره او گفت: ابتدا از آقای مجیدی بابت صحبت هایش تشکر می کنم چون به من لطف داشته است. خودش متوجه شد که سریع حرف می زند و کمی عصبی بود. من در بازی زمانی که اخراج شدم هم خوب بازی کردم و فکر می کنم آقای مجیدی برای انجام آن مصاحبه خیلی اهتمام داشت.

وی افزود: من همیشه در مصاحبه هایم به مربی احترام می گذارم و بازی من همین است، اما برخی دوست دارند در آب گل آلود ماهی بگیرند. در مصاحبه قبلی ام، برخی از افراد من را اشتباه فهمیدند و چیز دیگری گفتند. من همیشه می گویم بازی کردن سلیقه مربی است و دفعه بعد تمام تلاشم را می کنم.

یزدانی درباره داستان‌های اخیر کنعانیان: نمی‌خواهم درباره او صحبت کنم و خودم را مقایسه کنم، زیرا همه چیز روشن است. او کار ناجوانمردانه ای انجام داد و همه آن را می دانستند، اما درست نبود که سر من را ببرند. او کار بزدلانه ای کرد و من هرگز او را نمی بخشم. او هرگز دوست من نبوده و نخواهد بود زیرا با دوستانش رفتار ناجوانمردانه ای کرد و سپس آنها گردن من را انداختند.

وی ادامه داد: پرسپولیسی ها کمی با من دشمنی کردند و پشت سرم صحبت کردند و من را ترسو قضاوت کردند. مردم هوادار را می بخشند، اما من کنعانی را نمی بخشم زیرا او با آبروی من بازی کرد. به آبرو و حیثیت من توهین شده و این اتفاق ناجوانمردانه بوده است. من به هواداران پرسپولیس بی احترامی کردم اما بعد از آن بارها عذرخواهی کردم و به آنها احترام گذاشتم اما این درگیری ها ادامه داشت. من از کسی تعریف نمی کنم و همیشه سعی می کنم صادق باشم. کنعانی می گوید که دوستانش به او گفتند که او ترسو بود و او را هرگز نمی بخشید.

مدافع استقلال درباره ماجرای سربازی خود گفت: درباره من صحبت های زیادی می شود و هر روز بحث جدیدی مطرح می شود. به مرزها گوش ندهید و در این فوتبال همه دشمن دارند اما من سعی می کنم به این مرزها توجه نکنم. دیدی که حتی سنم را عوض کردند و با پاس کشورم در خیابان راه می روم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.