گفتگوی نویسندگان و مدیران روزنامه های کودک و نوجوان و معاونان مطبوعاتیمعاون مطبوعاتی و مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از سلسله نشست‌های همدلانه با مدیران رسانه‌ای، با حضور در «باغ زیبا» این وزارتخانه، تعدادی از نویسندگان و مدیران رسانه‌های حوزه کودک و نوجوان را پذیرفت. .

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دفتر مطبوعات و اطلاع رسانی، ضرورت برنامه ریزی بلندمدت و میان مدت برای ایجاد تغییرات کمی و کیفی در جوانان رسانه ای کودک و نوجوان با استفاده بیش از کودکان و نوجوانان از تجربیات انباشته فعالان این عرصه. و پیشکسوتان این حوزه، لزوم حمایت از محتوای بومی و محلی در مقابل بازاریابی برای صادرات محتوای وارداتی، لزوم فرهنگ سازی و تشویق خانواده ها به استفاده از رسانه های بومی، با تاکید بر افزایش حمایت دولت از چرخه رسانه (تولید محتوا، بازاریابی) ، بازاریابی، بازاریابی، تبلیغات، توجه و مخاطب) رسانه های فعال در بخش کودک و نوجوان. ارتقای جایگاه رسانه ها در حوزه کودکان و جوانان، از جمله دیدگاه های مطرح شده توسط نویسندگان و مدیران رسانه های انگلیسی حاضر در این نشست.

فرشاد مهدی پور – معاون اطلاع رسانی و مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تلاش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برپایی نمایشگاه های کتاب و مطبوعات طی سال های آینده، گفت: نوجوانان این نمایشگاه هستند. اختصاص به رسانه ها

مهدی پور به لزوم همکاری و هم افزایی رسانه‌های فعال حوزه کودک و نوجوان با معاونت مطبوعاتی وزارت امور خارجه اشاره کرد و افزود: برای این منظور، گروهی از مشارکت‌های مردمی ویژه برای رایزنی و اجرای طرح ایجاد می‌شود. برنامه ریزی و سیاست گذاری در ارتباط با کودکان و جوانان».

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد بر اهمیت افزایش محتوا و لزوم ارتقای مهارت‌های رسانه‌ها در حوزه کودک و نوجوان تاکید کرد و گفت: در این راستا حمایت، تعامل و هدایت را با هم ترکیب کرده‌ایم تا رسانه‌ها را متحول کنیم. در این منطقه.”

مهدی پور وضعیت کنونی فعالیت رسانه ای در حوزه کودک و نوجوان را مهم و قابل بررسی دانست و ضمن تاکید بر اینکه در این شرایط فضای مجازی تنها عامل تعیین کننده نیست، خاطرنشان کرد: فضای مجازی رقیبی برای رسانه های جریان اصلی و فعال در جهان نیست. کشور می توان از آن برای توسعه و تقویت رسانه ها به ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان استفاده کرد.

وی معتقد است با وجود همه مشکلات معیشتی، خانواده همچنان حساس ترین موضوع برای رفع نیازهای فرهنگی و آموزشی فرزندان است. محتوای با کیفیت برای کودکان و نوجوانان.

ایمان شمسایی – مدیرکل اخبار داخلی و مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زهرا روشندل، مدیر کل مقررات ستره و جمعی از مدیران مطبوعات و رسانه های مجازی حوزه کودک و نوجوان از جمله حاضران در این مراسم بودند. جلسه دو ساعته

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.