گشایش سیزدهمین نمایشگاه قرآن در خراسان جنوبی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی سیزدهمین نمایشگاه قرآن خراسان جنوبی شب گذشته 26 فروردین همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) در حسینیه جماران بیرجند افتتاح شد.

محمود رمضانی شب گذشته 24 فروردین ماه در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه قرآن خراسان جنوبی که در حسینیه جماران برگزار شد، گفت: این نمایشگاه همه روزه از ساعت 17:30 تا 23 پذیرای مشتریان است. تا 2 می

به گزارش ایسنا، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به حضور ناشران بومی و غیر بومی در نمایشگاه قرآن، ادامه داد: اداره کل. ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد مراکز رشد فکری کودکان و نوجوانان بیش فعال.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بیش از یک هزار و 200 عنوان کتاب با تیراژ 12 هزار جلد کتاب به نمایش گذاشته شده است، گفت: محصولات عرضه شده در دهمین نمایشگاه استانی قرآن از 30 تا 40 درصد تخفیف خواهند داشت. .

رمضانی تصریح می کند: 20 درصد از این تخفیف ها از طریق فروش کتاب و 10 و 20 درصد تخفیف نشریه است.

وی گفت: در این نمایشگاه داوطلبان می توانند با آموزش رایگان وبلاگ نویسی و جلسات تخصصی در فضای مجازی، جلسات صنعت برگزار کنند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: عضویت رایگان در کتابخانه ها و کمک خواهی با همکاری کتابخانه های استانی و کمیته های پژوهشی و پشتیبانی در محل نمایشگاه انجام می شود.

حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در این مراسم اعلام کرد: رمضان ماه قرب الهی است و یاد مردم انسان را به قرب و کرامت این قیمت نزدیک می کند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ذکر یکی از نام های قرآن و به معنای ذکر است، تصریح کرد: ذکر وسیله ارتباطی است و خداوند قرآن را نازل کرده تا به او برسیم. قرآن و با خدا اگر بخواهیم باید یادمان باشد که ارتباط برقرار کنیم.

وی افزود: نزول قرآن به حدی است که خداوند آن را در شب قدر نازل کرده و حتی ماه رمضان را به قرآن معرفی کرده است و روزه یکی از راه های تقرب به خدا و پاک شدن است. آدم باید روزه بگیرد

حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآنی و دعوت به میهمانی مقدس برای قرب الهی است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند کتاب انقلاب ما قرآن است و اگر بسازیم. انقلاب، اجرای قرآن است، باز هم فرمان خاتم نبی (ص) بر اساس قرآن و عترت است.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب دنیا گرفتار جهل مدرن است و تنها راه نجات بشریت پناه بردن به قرآن و عترت است.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.