گرشاسبی: گومز را با قیمتی باورنکردنی جذب کردیم/ اسپانیایی هم گفت باورنکردنی است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه رقم قرارداد گومز وینگر بازیکن اسپانیایی این تیم از یک بازیکن خارجی در ایران کمتر است، گفت: او را جذب کرده ایم با قیمت مناسب اصلا باورکردنی نیست. ”

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با ایسنا، درباره جذب ایلیا گومز وینگر اسپانیایی گفت: بعد از دو سال بسته شدن درب فولاد و محرومیت از حق جذب بازیکن، مدت هاست که به دنبال بازیکن خوب هستیم. به هر حال شما خوب می دانید که وقتی تیمی نمی تواند بازیکن بگیرد، به سراشیبی می رود و شرایط سخت می شود.

وی گفت: بالاخره بعد از دو سال پنجره فولاد باز شد اما با توجه به نیم فصل هیچ باشگاهی راضی نشد که به این راحتی بازیکنان باکیفیت را از دست بدهد، کار سختی داشتیم، جذب بازیکن سخت بود اما انجام دادیم. پنجره نقل و انتقالات زمستانی با توجه به 6 جای خالی مان باید بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم اما برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا همچنان به بازیکن نیاز داریم زیرا بار دوش استقلال و پرسپولیس هم بر دوش ما افتاده است. مهم این است که برای بازی های آسیایی خوب آماده شویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ارتباطات و آشنایی های نکونام را در جذب گومز بسیار موثر دانست. جذب بازیکن اروپایی خیلی سخت بود چون می خواستی با شرایط فوتبال اروپا او را به لیگ ایران ببری اما در نهایت این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: با کمترین قیمت ممکن برای جذب بازیکن خارجی فوتبال ایران، گومز را جذب کرده ایم و به جرات می توانم بگویم رقم قرارداد او کمتر است. قرارداد یک بازیکن خارجی در ایران. به هر حال ما او را در یک کنفرانس تلفنی با قیمتی باورنکردنی گرفتیم و انشالله در لیگ قهرمانان آسیا نیز در کنار ما خواهد بود. جذابیت او برد-برد است زیرا می تواند بازی های خوبی برای ما در آسیا انجام دهد و برای او یک برد است زیرا می تواند در آسیا هم خودش را نشان دهد.

گرشاسبی تصریح کرد: از روزی که قرارداد را امضا کردیم، همه رسانه های اسپانیایی به این موضوع پرداختند و نوشتند که فوتبال ایران چنین بازیکنی را جذب کند، غیرقابل باور است. امیدوارم به ما کمک کند و دست خالی برویم.

قبل از این سوال که آیا امکان جذب گومز برای بازی در لیگ برتر در فصل آینده وجود دارد؟ وی گفت: قطعا اگر کیفیت و بازی های او را ببینیم، برای فصل آینده با او مذاکره خواهیم کرد و باید ببینیم می توانیم با او به توافق برسیم یا نه و خودش هم نمی داند که قرارداد را ادامه دهیم یا نه.” اکنون برای این مهم وقت داریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: فولاد در مسابقاتی که با تساوی یا باخت به پایان می رسد شایسته آن نیست و کیفیت تیم بسیار بالاتر است اما متاسفانه توپ برای ما نمی چرخد. همه بر این باورند که تیم فولاد تیم قدرتمندی است که دو جام دارد. فولاد در دو جامی که اخیراً به دست آورده است، دو تیم برتر را شکست داد، اما متأسفانه در یکی دو بازی با ما شانسی نداشت، که امیدوارم از این به بعد مهم باشد و فولاد به آنچه استحقاقش را دارد، برسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.