کوهیان: بازیکنان ما بیش از حد انتظار ظاهر شدند/ حضور مشایخی در فینال معمایی است

[ad_1]

سرمربی بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: واقعاً صعود به فینال آسان نبود و بازیکنان ما بیشتر از حد انتظار حاضر شدند.

به گزارش ایسنا، فرزاد کوهیان پس از صعود شاگردانش به فینال لیگ برتر درباره تقابل خود با تیم ثابت نیمه نهایی توضیح داد: دیدارهایی که در این فصل مقابل سیرجان داریم پنج بازی (دو بازی در مرحله گروهی) و سه بازی است. در مرحله گروهی، بازی در نیمه نهایی). پنج مسابقه سخت

سرمربی بسکتبال ذوب آهن اصفهان ادامه داد: عوامل سازماندهی تیم بسیار خوب هستند و کادرفنی و بازیکنان آنها در این فصل کار بزرگی انجام داده اند. واقعا بازی های سختی مقابل آنها داشتیم، به آنها گفتم خسته نباشید.

کوهیان افزود: بازی امشب واقعا آسان نبود و در واقع بازیکنان تیم بیش از حد انتظار ما ظاهر شدند و برای پیروزی در این دیدار زحمت کشیدند.

وی درباره پیش بینی خود درباره حریف ذوب آهن در فینال که بین شهرداری گرگان و شیمیدار قم برگزار می شود، توضیح داد: هر دو تیم قابل احترامی هستند و قطعا بازی سختی خواهیم داشت. نمی توانم تیمی را انتخاب کنم چون حق انتخابی ندارم و هر دو تیم خوبی هستند.

کوهیان در پاسخ به این سوال که آیا سجاد مشایخی را در فینال داشتند یا خیر، توضیح داد: دکتر تیم همچنان می گوید باید فیزیوتراپی انجام دهد و اجازه استفاده از او را نداریم. وضعیت مصدومیت سجاد هنوز مشخص نیست و منتظر نظر پزشکان هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.