کهگیلویه و معاونت فرهنگی اجتماعی استانداری بویراحمد معرفی شد.ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد سرپرست سابق و جدید کهگیلویه و معاونت فرهنگی اجتماعی استانداری بویراحمد تجلیل و معارفه شد.

سید جواد هاشمی مهر در مراسم تکریم و معارفه مدیران حوزه اجتماعی دولت با تاکید بر ضرورت حل معضلات اجتماعی برای پایداری امنیت اجتماعی، تاکید کرد: وقوع حوادث و سوانح و آسیب ها و معضلات اجتماعی در استان است.

وی با ادعای ریشه دار بودن برخی آسیب های اجتماعی، افزود: ظرفیت های انسانی بالایی از جمله سیمان داریم که اگر خوب کار کنند در کاهش و رفع ناهنجاری موثر است.

هاشمی مهر تصریح می کند: هرگز نباید نسبت به مشکلات و معضلات جامعه بی تفاوت باشیم چرا که یکی از مهم ترین علل و عوامل گسترش معضلات اجتماعی و اجتماعی، احساس بی مسئولیتی و بی تفاوتی جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تکلیف حوزه اجتماعی و فرهنگی و همچنین مشکلات و انحرافات اجتماعی متعدد است، خاطرنشان کرد: اگر نبود تحقیقات علمی نمی توانست علل و عوامل آسیب زا را حل کند. به جامعه از طریق درمان برش در سراسر و نه ریشه در عملیات کارآمد.

وی ادامه داد: ترویج سبک و فرهنگ زندگی ایرانی – اسلامی در پیشگیری از معضلات اجتماعی مورد تاکید و احتمالاً مطلوب است.

هاشمی مهر تاکید کرد: بسیاری از آسیب های اجتماعی مانند خودکشی، طلاق، اعتیاد به مواد مخدر و خشونت آثار مخربی بر جامعه دارد و باید علل مشترک را در نظر گرفت.

به گزارش ایسنا، وی خشونت را معضلی بزرگ و ریشه ای در استان عنوان کرد و افزود: در حالی که برای رفع آن کارهای ارزنده ای انجام شده است، اما مقابله با آسیب های واقعی نیازمند تلاش بیشتر و استفاده از تجربه، دانش و تفکر است. از بزرگان.”

گفتنی است در این مراسم مسعود نوری به عنوان مدیرکل جدید دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد و از زحمات حجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی مدیر کل سابق امتیاز بالایی گرفته است .

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.