کلنگ زنی پروژه استاندارد عیدانه زنجان

[ad_1]

ایسنا/ زنجان مدیرکل استاندارد استان زنجان از آغاز پروژه ویژه سازمان ملی استاندارد ایران در این استان خبر داد.

داریوش اشکانی پور در گفت وگو با ایسنا، از آغاز اجرای طرح ویژه سازمان ملی استاندارد ایران در استان خبر داد و اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح از 15 اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین 1401 به صورت همزمان در سراسر کشور اجرا می شود. نظارت بر عرضه کالاهای استاندارد در مراکز عرضه و فروش و همچنین مراکز خدماتی اعم از پمپ بنزین ها، هتل ها و رستوران ها، امکانات بازی و سرگرمی و … جهت ارائه خدمات مطلوب به عموم مردم و گردشگران نوروزی.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و ایام نوروز و افزایش تقاضای عمومی برای کالاها و خدمات بیشتر و لزوم کنترل و نظارت بیشتر بر بازار، در حوزه کالا و خدمات، بازرسان اداره کل تحت طرح ویژه اعیاد سازمان ملی استاندارد ایران در مراکز عرضه کالا و خدمات استان ها حضور دارند و نظارت بیشتری بر این موضوع دارند.

این مقام مسئول ادامه داد: در اجرای این طرح کلیه مراکز خدماتی مرتبط با استانداردها از جمله هتل ها و رستوران ها، پمپ بنزین ها، کامیون های سبک مورد استفاده در تجارت عمومی نیز نظارت و بررسی خواهند شد.

مدیرکل استاندارد استان زنجان خاطرنشان کرد: مردم می توانند برای بررسی و تایید علامت استاندارد کالاهای خریداری شده و اطمینان از اعتبار استاندارد کالاهای مصرفی، کد 10 رقمی زیر علامت استاندارد را در سامانه 10001517 جستجو کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.