کشف و ضبط 33 تن کود شیمیایی احتکار شده در اسدآباد

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت اسدآباد از کشف و ضبط 33 تن کود شیمیایی در این شهرستان خبر داد.

مصطفی حیدری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: این مقدار کود شیمیایی به ارزش یک میلیارد و 925 میلیون ریال توسط بازرسان اداره صمت و با همکاری آن سرباز گمنام اداره آگاهی از یکی از دستگاه های اجرایی کشف و ضبط شد. شهرها. انبارها

وی با اشاره به آغاز بازدید از انبارها در سطح شهرستان افزود: با شروع بازدیدها قطعاً کشفیاتی در این خصوص صورت خواهد گرفت.

حیدری تعداد اتحادیه های شهرستان را 5 هزار و 300 واحد صنفی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون 900 مورد بازدید از اتحادیه های شهرستان 70 مورد تخلف به ارزش 682 میلیون نفر انجام شده است. و به مراجع قضایی مراجعه کنند. مهمترین آنها مربوط به عدم احتساب قیمت، گران فروشی، کم فروشی و تقلب است.

وی درباره صدور 500 مجوز مشاغل خانوادگی در سال گذشته در این شهرستان افزود و یادآور شد: سال گذشته علاوه بر 2 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات در بخش نساجی پرداخت شد و فرش های این شهرستان را دوخت. تعداد تسهیلات 120 نفر در کارخانجات خیاطی و قالی بافی شهرستان مشغول به کار شدند.

حیدری در پایان خاطرنشان می کند: اسد اسدآباد به عنوان یک عضو کوچک تولیدی از تمامی طرح ها و ایده ها با محوریت تولید و اشتغال در روستاها حمایت می کند و زمینه را برای اجرا فراهم می کند و این طرح ها را انجام می دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.