کریم باوی از بی توجهی و وضعیت ایران گلایه دارد

[ad_1]

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بیماری و درمان خود صحبت کرده است. وی همچنین گفت: وضعیت تیم ملی فوتبال مساعد نیست.

کریم باوی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین درمان بیمار سرطانی کبدش که حدود 2 سال است با این بیماری دست و پنجه نرم می کند، اظهار کرد: هنوز در حال شیمی درمانی هستم. فکر کنم کمی بهتر شدم. هزینه های درمان من باقی مانده است و نمی توانم تمام هزینه های این بیماری را تامین کنم. من یک سال است که در خانه هستم.

وی با اشاره به دوران فوتبالی خود گفت: همه ما برای فوتبال دویدیم اما هیچکس ما را کشف نکرد. متأسفانه کسی نبود که به کریم باوی مراجعه کند.

بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران گفت: چند سال پیش در مراسم یادبود مرحوم دهداری، مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک از وی عیادت کردند و در طول مدت درمان وی را یاری کردند. این بیماری کسی برای کمک نیامد. اگه خبری شد میگم. حتی اگر بیایند و بفهمند روحیه ام بهتر می شود. ما خیلی سخت کار کرده ایم، انتظار دارم کمی توجه شود.

باوی درباره افرادی که در این مدت به دیدارش رفتند یا به او کمک کردند، گفت: حسن یوسفی گاهی می گفت مدتی است که او را ندیده ام. حمید استیلی کمی کمک کرد. از فدراسیون فوتبال و وزارت و باشگاه پرسپولیس خبری نیست.

باوی در پاسخ به این سوال که آیا صندوق جانبازان شما به او کمک کرده است؟ او گفت: “صندوق جانبازان شما هم کمکی نخواهد کرد.” اگر کمک می کردند، می گفتم.

این ملی پوش سابق درباره حضور این روزها در دنیای ورزش و اینکه آیا سفری به خوزستان دارد؟ گفت: نه، من فقط گهگاهی به مغازه دوستم می روم و شب ها آنجا می مانم. خیلی وقت بود خوزستان نرفته بودم. آخرین باری که به خوزستان رفتم دو سال پیش بود.

باوی در خصوص مصاحبه اخیر علی دایی با بیان اینکه از حمید علی دوستی و کریم باوی چیزهای زیادی آموخته است، گفت: علی دایی همیشه راست می گوید و مرد بزرگی است. این که از ما یاد می کند نشان دهنده عظمت ماست. زمانی که در پرسپولیس بودم هیچ مهاجم دیگری در این تیم نبود. کم کم من هم رو به افول رفتم و بزرگتر شدم، حالم خراب شد تا اینکه علی دایی وارد تیم ملی شد. حتی یادم هست در بازی پرسپولیس و بانک تجارت گفتند علی دایی جلوی من را گرفت اما هر چه تلاش کرد نتوانست جلوی زخم سرش را بگیرد.

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی درباره شرایط آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران گفت: وضعیت فدراسیون فوتبال و تیم ملی خوب نیست اما فکر می کنم وضعیت تمرینات خوب نیست، کاپیتان این تیم. خوب نیست.» فکر می کنم بازیکنان این تیم را به جام جهانی بردند. مربیان نقش زیادی ندارند. به نظر من اسکوچیچ شایسته نام ایران نیست. شاید مربیان خوبی مثل برانکو و کیروش داشته باشیم اما اسکوچیچ برای مدیریت تیم ملی کافی نیست. بازیکنان به شرطی اجازه دارند تیم ملی را به جام جهانی ببرند و اکثر آنها در خارج از کشور بازی کنند.

او در واکنش به اینکه چرا بازیکنان هم سن و سال او در دوران مربیگری ویلموتس شکست خورده اند، گفت: آن زمان با الان متفاوت بود. بازیکنان ناهماهنگ بودند و به فکر خودشان بودند. اما ادامه دادن با این شرایط را غیرممکن دیدند و به نفع مردم ایران متحد شدند. به نظر من این تیم با تلاش بازیکنان و حمایت مردم موفق است.

باوی درباره شرایط فعلی حاکمیتی این فدراسیون نیز بیان کرد: می بینید که شرایط این فدراسیون مشخص نیست. هرکس مدیر می شود به فکر غارت و پرکردن جیب خودش است. وقتی اینها می آیند فساد فوتبال را بیشتر می کنند. البته افرادی هستند که خوب، انسان هستند و فاسد نیستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.