کربکندی: به عنوان بازیکنی که نمی تواند به مجیدی کمک کند

[ad_1]

یک کارشناس فوتبال گفت: اخراج عزیزی خادم به اعتبار بین المللی فدراسیون فوتبال لطمه زد و این موضوع باعث شد فوتبال ایران اعتبار خود را از دست بدهد.

رسول کربکندی در گفت وگو با ایسنا، درباره انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: او بازیکن خوبی است و از همه سطوح فوتبال گذشته است، اما به نظر من رئیس فدراسیون باید کمی داشته باشد. ارتباط و ارتباط با مقامات ارشد به دلیل اینکه فدراسیون اکنون در آستانه جام جهانی پول زیادی برای آماده سازی نیاز است. نمی دانم آقای ماجدی چقدر از ارتباطاتش می توانست برای تیم ملی استفاده کند.

او گفت: «فقط فوتبالیست بودن غیرممکن است. در دنیا به ندرت رئیس فدراسیون را بیاوریم و بعد اخراج کنیم. ای کاش ابتدا موقعیت و رزومه یک فرد را بررسی می کردند. او یک سال است که با رهبری اختلاف پیدا کرده است، این اخراج اعتبار بین المللی ما را تحت تاثیر قرار می دهد و فوتبال ایران را بدنام می کند.

وی گفت: به عنوان مثال صفایی فراهانی فوتبالیست نیست اما به دلیل اینکه مدیر است و وابستگی به او موفق ترین رئیس فدراسیون فوتبال ماست، دولت می تواند بسیار مهم باشد. . به نظر من فقط بازیکن بودن دلیل موفقیت در فوتبال نیست.

وی افزود: این اتفاقات می تواند روی تیم ملی تاثیر بگذارد چرا که انتخابات تا رسیدن مدیر خواهد بود و اینها برای ما وقت می گذارد. درست است که به جام جهانی رسیدیم، اما نباید به اعتبار فوتبالی مان لطمه بزنیم. آنها باید هر چه زودتر همه چیز را جمع و جور کنند و اگر نتوانند اوضاع را به حالت عادی برگردانند، فوتبال ایران آسیب بیشتری خواهد دید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.