کاهش بستری در چهارمحال و بختیاری بخش مراقبت های ویژهایسنا/ چهارمحال و بختیاری مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم بهداشتی شهرکرد گفت: در حال حاضر سه بیمار بدحال با وضعیت عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مرکز بهداشت استان تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

سید علی درخشان در تشریح آمار بیماری های عروق کرونر قلب در چهارمحال و بختیاری گفت: در 24 ساعت گذشته 5 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب به بیمارستان ها و مراکز درمانی سرپایی و بیمارستان مراجعه کردند که 25 بیمار مشکوک بودند. علائم بیماری عروق کرونر قلب بیمار در بیمارستان بستری شد.

وی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته نتیجه آزمایش دو بیمار سرپایی و 5 بیمار مشکوک به کووید 19 در بیمارستان های مرکزی استان همگی مثبت اعلام شد. مراکز بهداشتی درمانی استان در حال ارائه مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 25 مورد مثبت است و بقیه منتظر جواب آزمایش برای رد یا تایید بیماری هستند.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم بهداشتی و درمانی شهرکرد گفت: خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی جدید بر اثر کووید 19 در استان گزارش نشده است و در مجموع تعداد جان باختگان این بیماری در چهارمحال و بختیاری است. 1848.”
آقای درخشان گفت: در حال حاضر 3 بیمار در شرایط وخیم و وضعیت عمومی نسبتا بد در اورژانس مرکز بهداشت استان تحت مراقبت و درمان هستند.

به گفته وی، شهرهای اردل، بروجن، سامان و کیار به رنگ نارنجی و بن، شهرکرد، فارسان، کوهرنگ، خانمیرزا و لردگان به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر زرد رنگ هستند.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.