کارگران سیار: خرید اقساطی انواع خودرو در کشور تحویل کمتر از 24 ساعت!

[ad_1]

اگر تجربه خرید و فروش خودرو را دارید باید با مواردی مانند تخصص فنی، قانونی بودن، قیمت گذاری و دخالت دلال در معامله آشنا باشید. به علاوه، می دانید چقدر طول می کشد تا ماشین مناسب را پیدا کنید. هزینه های گزاف خودرو در سال های اخیر را نیز به این موارد اضافه کنید و امید به خودروی دست دوم کاهش یافته است.

به گزارش ایسنا به نقل از همراه مکانیکبرای مقابله با این چالش ها، پلتفرم خرید و فروش آنلاین خودرو با مکانیزم موبایل، با توجه به راهکارهایی که در این مقاله معرفی خواهیم کرد. اگر قصد خرید خودرو در سال جدید را دارید، خواندن این مقاله می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و تصمیم شما را بهتر کند.

آشنا به مکانیک و خدمات آن

موبایل مکانیک یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین خودرو یا البته یک نمایشگاه آنلاین خودرو است. در این نمایشگاه فروشندگان اعلام آمادگی می کنند که خودروی خود را به فروش برسانند و پس از همراهی کارشناسان فنی و تعیین قیمت، خودروی آنها به فروش می رسد. مزایای این پلتفرم برای خریداران عبارتند از:

 • بسیاری از گزینه های خرید
 • صرفه جویی در زمان
 • دو بار یک ماشین خبره بخرید: اشتراک آگهی و زمان تور خریدار
 • بهره مندی از نظرات کارشناسان فنی، کارشناسان حقوقی همراه نمایندگی در انعقاد قرارداد
 • حذف واسطه ها و قیمت گذاری منصفانه
 • از خدمات پس از فروش در سطوح مختلف مانند طلا، نقره بهره مند شوید

تخصص فنی خودرو مهمترین مزیت خرید خودرو با مکانیک

نظرات کارشناسان فنی همراه مکانیک نشان می دهد که بیش از 70 درصد خودروهای دست دوم موجود در بازار حداقل یک نقص فنی، بدنه یا آپشن دارند.

خرید خودرو به صورت اقساطی

این چیزی است که اغلب از خریدار پنهان است و پس از خرید برای او هزینه خواهد داشت. برای اطمینان بخشی به خریداران، مکانیک 7 روز ضمانت بازگشت وجه را در صورت اثبات وضعیت فنی ضعیف خودرو ارائه می دهد.

سایر خدمات مکانیکی سیار

علاوه بر خدمات عمومی ذکر شده در بالا، خریداران می توانند از خدمات VIP به همراه سازوکارهای مزایایی مانند تعیین نماینده برای نظارت 100 درصدی بر فرآیند خرید و رزرو خودرو استفاده کنند.https://www.hamrah-mechanic.com/car-sell) از خودروهای خارج از این مجموعه نیز استفاده کنید. البته این خدمات مشمول هزینه خواهد بود.

همراه مکانیک علاوه بر خدمات خرید و فروش خودرو، خدمات دیگری نیز به شرح زیر به کاربران ارائه می دهد:

 • در سرویس «با پولم چه بخرم» مشاوره خرید خودرو براساس بودجه ارائه می دهد
 • اطلاعیه به روز رسانی قیمت خودروها بر اساس مدل، رنگ، کارکرد، … به صورت دقیق و حرفه ای
 • برآورد هزینه نگهداری و تعمیر خودروهای نو و دست دوم

یک ماشین با مکانیک بخرید.

در سال های اخیر، افزایش شدید قیمت خودرو، خرید حتی یک خودروی ایرانی دست دوم را برای بسیاری از اقشار جامعه دشوار کرده است. به همین منظور همراه مکانیک با همکاری چند شرکت بزرگ اجاره خودرو (اجاره خودرو) تسهیلاتی را برای خرید اقساطی خودروهای فرسوده و نو در اختیار هموطنان قرار می دهد. خودروهای این طرح نیز کاملا متخصص فنی هستند، در واقع تمامی مزایای خرید و فروش خودروی معمولی در کنار مکانیک نیز در این طرح گنجانده شده است. جزئیات این طرح در راهنمای جامع خرید خودرو در پرداخت اقساطی با مکانیک قبلاً به تفصیل توضیح داده ایم که در اینجا به طور خلاصه بیان می کنیم.

تعداد امکانات و دوره بازگشت

مبلغ خرید اقساطی خودرو https://www.hamrah-mechanic.com/creditbuyrules/ همراه با مکانیک، حداکثر 60 میلیون تومان بودن. این مبلغ با کارمزد سالانه مصوب بانک مرکزی و اقساط سه ماهه، در 12-24 ماه از خریدار دریافت می شود. مزیت مهم این طرح این است که خریدار برای دریافت محل نیازی به معرفی ضامن ندارد و تنها با ارائه چک شرط بندی به نام خود می تواند محل را مطالبه کند. همچنین پس از انجام مراحل ادمین خودرو وی در حداکثر زمان 24 ساعت به او اختصاص خواهد یافت.

شرایط دریافت مزایای طرح اقساطی خرید خودرو

برنامه خرید اقساطی خودرو (خرید خودرو اقساطی) با مکانیک خودرو مدل های ایرانی 2009 و وارداتی 2009 به بالا در استان ها تهران و البرزثبت شده اند. اما هموطنان می توانند خودروی مورد علاقه خود را حداکثر با سه روز در این دو استان خریداری کنند.

خارج از دسته چک ماهیگیریافرادی که برای دریافت تسهیلات برنامه خرید اقساطی خودروهای فرسوده (خودروهای قدیمی با پرداخت اقساطی) و خودروهای نو با مکانیک ثبت نام می کنند باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • تصویر کارت ملی و صفحه اول و دوم شناسنامه
 • تصاویر مدارک یا مقررات محل سکونت
 • اطلاعات شغلی
 • اطلاعات حقوق و دستمزد یا حساب جاری
 • مالکیت تلفن همراه بر اساس کد کشور
 • تصویر درآمد حساب در 6 ماه گذشته

کلمات اخر

خرید خودرو (فروش خودرو) چالش های زیادی دارد. سلامت فنی، چالش های حقوقی، فرآیند زمان بر یافتن وسیله نقلیه مناسب و در نهایت محدودیت بودجه از مهم ترین این چالش ها هستند. وب سایت مکانیک موبایل (https://www.hamrah-mechanic.com/) اولین نفر باشید پلت فرم فروش آنلاین خودرو با خدماتی مانند کارشناسی مهندسی ضمانت های خریدار و کمک های حقوقی و خرید خودرو به صورت اقساطی خودش تا حد خوبی با این چالش ها مقابله کرده است.

انتهای گزارش تبلیغاتی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.