ژیرو جایگزین بنزما در تیم ملی فرانسه شد

[ad_1]

دیدیه دشان اولیویه ژیرو را به تیم ملی فرانسه دعوت کرد تا جایگزین کریم بنزما شود.

به گزارش ایسنا، اولیویه ژیرو مهاجم میلان جایگزین کریم بنزمای مصدوم در تیم ملی شد. این بازیکن فرانسوی پس از خروج اجباری از زمین به دلیل مصدومیت در جریان بازی مقابل مایورکا تحت درمان قرار گرفت. تست های روز جمعه نشان داد مصدومیت او آنقدرها که ابتدا تصور می شد بد نبود، اما او به موقع بهبود نیافت.

مهاجم میلان از ژوئن گذشته، زمانی که فرانسه در یورو 2020 حذف شد، برای کشورش بازی نکرده است. او در 110 بازی 46 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده است. تاریخچه تیم

با این حال، مصدومیت کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید از ناحیه مچ پا، که او را از بازی روز یکشنبه مقابل بارسلونا دور نگه داشت، باعث شد تا ژیرو برای بازی دوستانه آتی برابر سی جت عاج و آفریقای جنوبی به تیم ملی فرانسه دعوت شود. فدراسیون فوتبال فرانسه این خبر را در سایت خود اعلام کرد و افزود که کادرفنی فرانسه برای بنزما آرزوی بهبودی سریع دارند.

دشان روز پنجشنبه پس از حذف ژیرو از ترکیب 23 نفره خود، در مورد عملکرد ژیرو صحبت کرد و به فرم چشمگیر این 35 ساله برای میلان اشاره کرد. ژیرو به میلان در صدر جدول سری آ کمک کرد و در 20 بازی لیگ 8 گل به ثمر رساند.

دشان به ژیرو گفت: «همه چیز برای او خوب پیش می‌رود. او با میلان گل های مهمی می زند. من برای او خوشحالم. من باید تصمیم بگیرم. من می دانم که اولیویه با ما چه می تواند بکند. او در فرانسه موجود است. هشت ماه دیگر تا جام جهانی قطر. فرانسه در 25 مارس با ساحل عاج در مارسی و سپس آفریقای جنوبی دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.