ژاوی: طرز فکر بارسلونا تغییر کرده استسرمربی بارسلونا پس از پیروزی مقابل رئال بتیس به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت و تاکید کرد که طرز فکر کل تیم تغییر کرده است.

بارسلونا با برتری 2-1 مقابل رئال بتیس در هفته سی و پنجم لالیگا، جایگاه خود را در لیگ قهرمانان فصل آینده تضمین کرد.

ژاوی پس از بازی گفت: خوشبختانه شرایط کل تیم تغییر کرده و بارسلونا دیگر نمی تواند به راحتی امتیاز از دست بدهد. در نیم فصل دوم مقابل تیم های برتر جدول رده بندی پیروز شدیم و این پیشرفت بسیار خوبی است. کیفیت تیم بهتر شده است و همه این را می بینند. اگرچه به رایو وایکانو و کادیز باختیم، اما آرامش خود را به دست آوردیم و در جدول رده بندی دوم شدیم.

او ادامه داد: بارسلونا تغییر کرده است اما هنوز باید پیشرفت کند. این تیم بازیکنان مستعدی دارد که یکی از آنها آنسو فاتی است که تیم به آن نیاز دارد. علاوه بر بازیکنان جوان و با استعدادی که در اختیار داریم، باید به بازیکنان باتجربه تیم مانند سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا اشاره کرد که کمک زیادی به تیم کرده اند.

سرمربی نارنجک سبز در پایان گفت: طرز فکر کل تیم تغییر کرده است. مطمئنم فصل بعد بهتر عمل خواهیم کرد. وضعیت تیم در حمله بهتر شده است، اما هنوز باید تغییر کنیم. هر چند نتوانستیم قهرمان شویم اما شرایط تیم تغییر کرد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.