چگونه با قطع برق برای استخراج رمز عبور مقابله کنیم؟

[ad_1]

بزرگترین شرکت برق مالزی اقداماتی را برای مبارزه با سرقت غیرقانونی برق از معدن رمزارز انجام می دهد.

به گزارش نامه نیوز، شرکت ملی الکتریک مالزی برنامه های نظارتی را برای جلوگیری از سرقت قدرت رمزنگاری دیجیتال افزایش داده است. به نظر می رسد سرقت برق در مالزی، مرتبط با استخراج بیت کوین، در حال افزایش است.

دزدی برق یک مشکل جدی در مالزی است. بر اساس گزارشی که در پایان ژانویه امسال منتشر شد، مقامات محلی به دنبال راه حل های ممکن برای جلوگیری از سرقت گسترده برق هستند، زیرا در چهار سال گذشته بیش از 400 درصد افزایش یافته است.

اعتقاد بر این است که سرقت برق 550 میلیون دلار خسارت وارد کرده است.

افزایش دزدی برق روند نگران کننده ای است زیرا نه تنها صنعت انرژی را از نظر ارزشی تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه ثبات سیستم تامین برق و امنیت عمومی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

در سال 2021، مقامات مالزی 13 میلیون دلار تجهیزات ماینینگ کریپتو را توقیف کردند و به نظر می رسد این کشور در حال آماده شدن برای اقدامات متقابل بیشتر است.

بزرگترین شرکت برق مالزی تاناگا (TNB) نرخ مالیات ویژه ای را برای استخراج کنندگان بیت کوین در نظر گرفته است. علاوه بر این، گزارش شده است که کمیسیون انرژی مالزی به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین فشار می‌آورد تا برای منابع برق قانونی درخواست دهند.

بهارین دین، مدیر عامل این شرکت گفت: “مجرمان غیرمسئول این کار را به قیمت به خطر انداختن امنیت و اطمینان تامین برق برای مردم انجام می دهند.”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.