چرا ادارات همدان امروز تعطیل نیستند؟

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: در بحث آلودگی هوا تمرکز بر عدم تردد در فضای باز است و فاصله خانه تا محل کار یا مدرسه در همدان بسیار کم است.

علیمردان طالبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: یک فرد تهرانی حداقل دو ساعت برای رفتن به محل کار یا تحصیل در فضای باز است و بیشتر در معرض آلودگی و مه دود قرار دارد.

وی با بیان اینکه در موضوع آلودگی هوا تمرکز بر عدم تردد در فضای باز بوده است، گفت: محیط های کار و کلاس درس به دلیل فضاهای بسته ای که دارند نباید برای فعالیت ها مطرح شود و این مشکل باعث تعطیلی ادارات و دانشگاه ها شد. . در تهران امروزی

طالبی با بیان اینکه سلامت دانش آموزان مهم ترین موضوع است، افزود: دانش آموزان مقطع ابتدایی در سنین پایین تر از آن هستند که بتوانند با این شرایط مشکلات بهداشتی را به درستی مشاهده کنند و همین امر باعث بسته شدن درب این دوره در استان شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: در همدان دانش آموزان معمولاً در مدت 10 دقیقه با خودروی سرویس یا شخصی در محیط بسته به کلاس می رسند که برای سلامتی کودکان مضر نیست.

وی گفت: به تمامی مدارس اطلاع رسانی شده است که دانش آموزان به هیچ عنوان در فضای باز نباشند و این گونه فعالیت ها ممنوع است.

مدیرکل مدیریت بحران دولت همدان در پایان با اشاره به تداوم آلودگی هوا در استان همدان اظهار داشت: مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی نیز مانند نوبت صبح در نوبت بعدازظهر امروز سه شنبه تعطیل است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.