پیش بینی ترافیک نوروزی مازندران

[ad_1]

ایسنا/ مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: با توجه به حجم کم خودروها در سال های اخیر به دلیل پایین بودن کمربند، اگرچه در حال حاضر دو محور اصلی استان با مشکل مواجه هستند، اما شاهد تردد رفت و برگشتی بسیار بزرگ خواهیم بود. محور مازندران.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی با اشاره به اینکه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) از 20 اسفندماه در ستاد فرماندهی انتظامی استان برپا شد، گفت: طرح های نوروزی از روز 24 اسفندماه آغاز و تا فروردین ماه ادامه دارد. 7 و در این راستا تعاملات خوبی با سازمان ها و ادارات مربوطه صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه در بحث آزادسازی سواحل با توجه به هماهنگی های انجام شده و شرایطی که به همین دلیل پیش آمد، لازم است تمامی دستگاه ها همکاری لازم را داشته باشند، گفت: همکاری لازم با پلیس در برقراری امنیت پایدار در سواحل .

میرزایی تاکید کرد: در اجرای طرح نوروزی طرح ساماندهی سواحل و تفرجگاه ها نیز برای برقراری امنیت و آرامش مردم در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به افزایش تصادفات درون شهری و برون شهری در سال 1400 نسبت به سال گذشته گفت: با افزایش گشت زنی های پلیس و افزایش ترافیک توانسته ایم میزان تصادفات و تصادفات را کاهش دهیم اما آنچه مهم است همکاری است. و مشارکت مردم». ما نظم ترافیکی ایجاد می کنیم.

فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: با توجه به وجود 85 نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان سعی داریم در سفر شادی و نشاط بیشتری را برای مردم به ارمغان بیاوریم که به استان مازندران رفتند.

سردار میرزایی با تاکید بر اینکه در بحث تصادفات دو موضوع اساسی وجود دارد، تصریح کرد: مشکل زیرساخت ها و محورهای نامرغوب و همچنین بحث ایمنی خودروها یکی از آنهاست که در بحث تصادفات باید به محورهای اصلی توجه شود. .

وی با اشاره به اجرای طرح عملیات ظفر در استان مازندران، اذعان داشت: ادامه اجرای طرح ظفر طی سه ماه گذشته در شهرستان ها ماهانه سه نوبت انجام شده است که دارای سوابق خوبی از جمله دستگیری است. 1500 نفر با حکم. و 131 نفر اراذل و اوباش در استان بودند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه در اجرای طرح ظفر بر دستگیری خرده فروشان، سارقان و جمع آوری معتادان متجاهر تاکید شده است، افزود: این طرح جواب می دهد و ظفر تا پایان سال آینده و سال آینده ادامه خواهد داشت و انتظار داریم. مردم به هشدارهای پلیس عمل کنند. «برای جلوگیری از سرقت.

میرزایی در پایان با اشاره به عید نوروز و فرارسیدن سال نو، ضمن تبریک به تمامی اهالی، گردشگران و هموطنان استان مازندران خاطرنشان کرد: از رود رود و مردم محترم استان و مردم عزیز انتظار می رود پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند. با رعایت قوانین و مقررات.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.