پیام جوادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق زنجان شد

[ad_1]

ایسنا/ زنجان مراسم تکریم و معارفه مدیران کل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان عصر امروز (۲۱ اسفند) با حضور مسئولان استانی و کشوری (تقریباً) برگزار شد.

همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در گفتگوی مجازی در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: استان زنجان دارای نیروهای متخصص است. ضمناً با زیرساخت های مناسب شرکت توزیع نیروی برق زنجان که عملکرد خوبی دارد و در توزیع و شاخص های برق رتبه اول کشور را دارد، انتظار می رود از این پس خدمات و عملکرد بهبود یابد. نیازهای بخش صنعت تامین خواهد شد.

مهران گلابوکش معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر نیز با بیان اینکه “هیچ عملی دور از خدا نیست و خداوند در همه اعمال انسان قادر مطلق است”، اظهار داشت: توزیع زنجان به خوبی انجام شده است و امیدواریم همچنان به خوبی انجام شود. برای پیک 1401 به خوبی آماده باشید. ما باید برای انجام این مسئولیت که بسیار مهم است، همکاری کنیم.

سید محمد شعاعی معاون عمرانی استاندار زنجان نیز با قدردانی از زحمات مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان برای پیام جوادی مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استانی آرزوی موفقیت کرد، افزود: بهره مندی از نعمت برق در بخشی از تلاش های شرکت برق استان و تحقق اهداف دولت مردمی و مدیریت استان در توسعه اقتصادی و رشد بخش ها، تحقق عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی، افزایش راندمان و بهره وری در استفاده از برق برای ما ناتمام مانده است. کسب و کار نمی ماند

علیرضا علیزاده، مدیرعامل سابق توزیع نیروی برق استان زنجان نیز خاطرنشان می‌کند: موفقیت‌های زیادی در زنجان وجود دارد. این شرکت در زمینه های مختلف مانند سازگاری با زیرساخت ها، رویکردهای جدید در صنعت برق و ادغام با هر آنچه که به عنوان چشم انداز جهانی صنعت برق تا سال 2025 اتخاذ شده است و ارتباطات هوشمند موفق بوده است. زمینه های مختلف را بر اساس یک جهانی به تصویر می کشد چشم انداز. در حوزه سخت افزاری و ارائه خدمات برای سرمایه گذاران مشکلی وجود ندارد که بیایند و در تمام مناطق استان سرمایه گذاری کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.