پوشش مراسم 22 بهمن از 12 نقطه تهران

[ad_1]

رئیس مرکز فنی و تولیدی سیما تاکید کرد: مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی تهران از چهار نقطه پوشش داده می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهرداد عظیمی – رئیس مرکز تولید و فنی سازمان صدا و سیما – در جمع مدیران تولید و فنی شبکه سیما و مدیران حوزه فنی گفت: روز پروردگار. امسال در 5 نقطه تهران پوشش داده می شود.

رئیس مرکز فنی و تولید صداوسیما با نگاهی به وضعیت فعلی تهران که به دلیل قله ششم و اومیکرون قرمز شده است، گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های ملی کرونا. ستاد، امسال با حضور مردم پایتخت برگزار می شود و مرکز مهندسی و تولید سیما برای پوشش این رویداد اقدامات و تمهیدات لازم را انجام خواهد داد.

وی با قدردانی از تمامی بخش‌های سازمان به‌ویژه معاونت توسعه و فناوری ارتباطات، گفت: با توجه به اهمیت انکارناپذیر روز بهمن و پاسداشت این روز تاریخی، از همه بخش‌های این سازمان با هم افزایی بین همه دستگاه‌ها قدردانی کرد. ادارات، تمامی مدیران این مرکز و همکارانشان دارای تجربه و فداکاری هستند.

او همچنین مدعی است که از سه پرنده برای عکسبرداری هوایی از حضور عظیم انسان (در قالب ماشین و موتور) در 22 بهمن استفاده می کند.

رئیس مرکز فنی و تولید سیما در ادامه با بیان اینکه با آماده سازی و برنامه ریزی، تصاویر متنوع و با کیفیتی در اختیار شبکه ها قرار می گیرد تا از تصاویر حضور سیما استفاده شود، گفت: این آزمون، معنا و تفاوت به درستی پخش می شود.

مرکز مهندسی و تولید سیما به عنوان بزرگترین مجموعه تخصصی سازمان صدا و سیما، کانون پوشش ویژه برنامه هایی از جمله راهپیمایی، انتخابات و … است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.