پوتین: اوکراین سومین سرکوب دونباس را آغاز کردرئیس جمهور روسیه اعلام کرد که اوکراین قبلاً دو عملیات سرکوب را علیه دونباس انجام داده بود و اکنون به نظر می رسد که این کشور سومین سرکوب را آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست امروز شورای امنیت ملی برای بررسی تحولات شرق اوکراین به درخواست برخی مقامات محلی در دو منطقه خودمختار لوهانسک و اوکراین، دونتسک (دونباس) و به رسمیت شناختن دو نفر اشاره کرد. . جمهوری های دونتسک و لوهانسک به نظر شورای امنیت ملی و دومای دولتی روسیه وابسته هستند و این تصمیم امروز اتخاذ شد.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تاکید کرد که درخواست دو جمهوری دونتسک و لوهانسک برای به رسمیت شناختن استقلال آنها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: به رسمیت شناختن دو جمهوری لوهانسک و دونتسک با مسائل جهانی برای تامین امنیت در جهان به ویژه اروپا همراه است.

وی گفت: اگر روسیه با اوکراین به عنوان عضو ناتو مقابله کند، تهدیدات علیه روسیه چند برابر خواهد شد. این تهدید وجود دارد که کیف بازپس گیری کریمه را آغاز کند و ناتو در این رویدادها شرکت کند.

رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که اوکراین قبلاً دو عملیات سرکوب را علیه دونباس انجام داده بود و اکنون به نظر می رسد که این کشور سومین سرکوب را آغاز کرده است.

وی افزود که مقامات کیف قصدی برای اجرای توافقنامه مینسک ندارند. . “

وی گفت: «بایدن به من اطمینان داده است که ناتو فردا شامل اوکراین نخواهد شد و اکنون می توان آن را ممنوع کرد. مکرون به من گفت که تغییری در موضع ایالات متحده در مورد عضویت اوکراین در ناتو ایجاد شده است. اما او درباره ماهیت این تغییر توضیحی نداد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.