پنجعلی: نتایج دربی نامشخص قهرمان لیگ

[ad_1]

پیرمرد پرسپولیس شرایط این تیم قبل از دربی 98 را بهتر از استقلال می داند.

محمد پنجعلی در گفت وگو با ایسنا، درباره دربی 98 که پنجشنبه شب برگزار می شود، اظهار کرد: با توجه به مسابقاتی که دیده ام، فکر می کنم شرایط پرسپولیس قبل از دربی بهتر از حریف است. درست است که استقلال و پرسپولیس الان 6 امتیاز با هم فاصله دارند اما هشت هفته مانده به پایان کار و اینطور نیست که الان بگوییم پرسپولیس شانسی برای قهرمانی ندارد. .

وی افزود: برد پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان روحیه کل تیم را در آستانه دربی دو چندان کرد. به شرط اینکه دو تیم در یک گروه قرار بگیرند، حساسیت این دیدار بسیار بالاست اما در هر صورت پرسپولیس باید برای برد وارد زمین شود.

پنجعلی درباره عملکرد حامد لک نیز گفت: درست است که لک در یک بازی اشتباه می کرد اما بدانید در یک بازی همه بازیکنان اشتباه می کنند اما تقصیر دروازه بان است. ببینید. لک هم دروازه بان خوبی است که نقش کلیدی در رساندن پرسپولیس به فینال داشت. هواداران پرسپولیس باید از همه بازیکنان حمایت کنند چرا که این بازیکنان برای تیم زحمت می کشند. فوتبال می تواند برد یا باخت و ما نباید به بازیکنان حمله کنیم تا ببازیم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام دروازه بان پرسپولیس در دربی باید درون دروازه باشد، گفت: کادر فنی پرسپولیس باید در این مورد تصمیم گیری کند.

پنجعلی درباره بازی قبلی دو تیم که جذاب و زیبا نبود و اینکه آیا دربی پیش رو جذاب خواهد بود نیز گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس باید برای برد به میدان بیاید، پیش بینی می کنم یک بازی جذاب را شاهد باشیم. پرسپولیس در بازی های قبلی نشان داده که می خواهد هجومی داشته باشد و احتمالا در این دیدار هجومی بازی خواهد کرد.

وی درباره اینکه آیا نتیجه دربی پیش رو می تواند قهرمان لیگ را مشخص کند، گفت: نه، این را قبول ندارم. پرسپولیس در حال حاضر 6 امتیاز از استقلال عقب است، به مناسبت گل نخوردن این تیم به استقلال، اختلاف به 9 می رسد و هنوز 7 بازی تا پایان فصل باقی مانده است. بنابراین فکر می کنم هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و دربی قهرمان لیگ را مشخص نخواهد کرد. مهم ترین نکته این است که پرسپولیس در این دیدار با تمرکز، قدرت کامل بازی خواهد کرد و هدف کل تیم کسب پیروزی در این دیدار است. فرم هفته های اخیر پرسپولیس نشان می دهد که می توانند استقلال را شکست دهند و شرایط بهتری نسبت به حریف داشته باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.