پشتیبانی و استفاده از طرح های نظامی توسط سربازان در حوزه دانش بنیان

[ad_1]

پشتیبانی و استفاده از طرح های نظامی توسط سربازان در حوزه دانش بنیان

امیر سرتیپ محمودی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در تعامل و همکاری با قرارگاه آموزشی ستاد کل نیروهای مسلح، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پیشقدم شده است. به فکر ایده ها و ابتکارات جدید توسط سربازان عزیز باشیم. استفاده از حوزه دانش.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی، جانشین رئیس ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در خصوص ابعاد مختلف شخصیت سرلشکر صیاد شیرازی گفت: مراکزی که برای اولین بار در نیروهای مسلح انجام شد، در سال 1392 تاسیس شد. ارتش جمهوری اسلامی ایران.نیروهای هوایی و زمینی در این زمینه پیشرفت های خوبی داشته اند و امسال نیز برنامه های مختلفی داریم، مراکز تحقیقاتی دانش بنیان و دفاتر پژوهشی نیروهای چهارگانه و فرماندهی های نظامی برنامه ها را به خوبی پیش بینی کرده اند. و انشاالله در آینده در اختیار عموم قرار خواهیم داد.
وی افزود: در مرکز خدمات ارتش با کمک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد امام خمینی (ره) تفاهم نامه و تفاهم نامه ای در راستای قرارگاه آموزشی خود امضا کردیم. ستاد کل نیروهای مسلح که ارتش رهبری آن را بر عهده دارد. سربازان اگر ایده های نو و خلاقانه ای در زمینه دانش دارید می توانید طرح خود را به ما ارائه دهید ما از این گزینه ها برای کمک به زندگی و اقتصاد مردم استفاده می کنیم. و توسعه کشور است.
جانشین رئیس کل ارتش در ادامه خاطرنشان کرد: شهید سرلشکر صیاد شیرازی مظهر و الگوی اخلاص، ولایتمداری جهادی و میدان همبستگی و همدلی در نیروهای مسلح به ویژه نیروهای مسلح به ویژه در ارتش و همچنین الگوی شجاعت، مردانگی ، اخلاق، ولایت، نابغه نظامی و طراح نقشه. عملیات های بزرگ در دوران دفاع مقدس و رهبری نیروهای مسلح صورت می گیرد.
وی ادامه داد: شهید صیاد شیرازی از پایه گذاران بسیج عمومی مردم و راهیان نور بود و اداره آموزش جنگ را تأسیس کرد. وی معتقد است تجربیات گرانبهای دوران دفاع مقدس را باید به نسل های بعدی منتقل کرد و به همین دلیل اداره آموزش جنگ را تأسیس کرد و امروز دانشجویان دانشکده ارتش از این تجربیات در عرصه میدانی استفاده می کنند.
وی با اشاره به در پیش بودن رژه 29 فروردین و رژه ارتش گفت: در دو سال گذشته بنا به شرایطی نتوانستیم طبق روال معمول در کشور رژه برگزار کنیم، اما انجام می دهیم، خدمت کردم. رژه سلامت مردم در مبارزه با بیماری های قلبی عروقی و کمک صادقانه به مردم و در کنار مردم در مناطق نیازمند.
امیر سرتیپ محمودی افزود: اما امسال با توجه به کاهش پوشش هاله، در نظر داریم رژه را به عنوان بخشی از دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذاریم که در واقع ماده حاصل از آن است. وزارت دفاع و نیروهای چهارگانه.»

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.