پس از آسیب شناسی و احصای مشکلات قضایی استان اصفهان، در تلاش هستیم تا برای رفع آن گام برداریم

[ad_1]

رئیس قوه قضاییه گفت: مردم حق دارند از تاخیر در رسیدگی به برخی پرونده ها شکایت کنند و باید برای تحقق این مهم اقدامات فوری انجام دهیم، نیروهای مسلح، خودروها، سایر کمک ها، دستگاه ها در این زمینه ما را یاری خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز رسانه های دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای که در سفری از پیش اعلام نشده و بدون هیچ تشریفاتی وارد استان اصفهان شده بود، از دادگاه مرکزی این استان بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری در این بازدید چندین پرونده را بررسی و دستورات مقتضی برای تسریع در رسیدگی صادر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای همچنین از مسئولان و مسئولان ذیربط در مراجع قضایی استان اصفهان درباره نحوه رسیدگی، موجودی و نوع پرونده سوال کرد و توصیه هایی را در خصوص ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان ارائه کرد.

در بازدید رئیس کل دادگستری از مرجع قضایی و دادگاه مرکزی استان اصفهان، پس از بازدید از تعدادی از ادارات و شعب، با توجه به حجم بالای پرونده های وارده به این دستگاه های قضایی و حضور مردم در محل دادگاه. موردی برای پیگیری حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای وی بازدید از ادارات مختلف را متوقف و به مدت یک ساعت و نیم به صورت مستقیم و بدون واسطه با اهالی و مشتریان گفتگو کرد و پس از استماع مسائل و مشکلات به صورت موردی راهنمایی های لازم را ارائه کرد. مبنایی برای تسریع در رسیدگی به پرونده های مشتری.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید بابیان اینکه سفرم به استان اصفهان سفری غیررسمی و با هدف آمارگیری از امور قضایی این استان بوده است، گفت: از سایر دستگاه های مسئول، دولت و مجلس خواهشمندیم. ، گام هایی برای رفع این آسیب ها و مشکلات است.

رئیس قوه قضائیه گفت: تعداد پرونده های رسیدگی شده توسط قوه قضائیه و دادسرای اصفهان زیاد است و پرونده ای وجود ندارد، بنابراین باید برای این وضعیت تدابیر ویژه ای اتخاذ می شد.

رئیس کل دادگستری بابیان اینکه وضعیت دستگاه ها و مراکز استان اصفهان از نظر امکانات، سخت افزار و مصالح اداری مناسب نیست، گفت: برای رسیدگی به مشکلات، مسائل اداری و تجهیزات مراکز و دستگاه های قضایی نیاز به تصمیم گیری های ویژه است. استان اصفهان.«و مرجع ارتقاء.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: یکی از موضوعاتی که دست اندرکاران دستگاه قضایی استان اصفهان به آن اشاره می‌کنند، شکایت از طولانی شدن برخی پرونده‌ها است که حق الناس است. تجهیز نیروها و خودروهای خود و کمک به سایر تجهیزات در این زمینه بسیار مهم است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.