پایان سالها انتظار دامداران «مراوه تپه» به دستور استاندار

[ad_1]

ایسنا/ گلستان فرماندار مراوه تپه از احداث بازارچه دام در این شهرستان خبر داد و گفت: با پیگیری های دقیق استاندار گلستان سال های انتظار کشاورزان این شهرستان به پایان رسید.

لقمان قربانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا شهرستان مراوه تپه به قله های پیشرفت برسد و شاخص های توسعه شهرستان محقق شود.

وحدت عامل توسعه/ساخت بازارهای دام در مراوه تپه

وی همبستگی و همدلی در مراوه تپه را عامل رشد این شهرستان می داند و می افزاید: خوشبختانه مردم مراوه تپه در بحث رؤیت ماه و عید سعید فطر با نظام مقدس جمهوری اسلامی همسو بوده اند. در این موضوع اشکالی ندارد و همه مطیع دستورات مقام معظم رهبری هستند.

فرماندار مراوه تپه با بیان اینکه باید همبستگی، همدلی و همت جمعی در پروژه های عمرانی، اقتصاد و سرمایه گذاران تقویت شود تا شاهد شهری آباد باشیم، گفت: در واقع گروه های مشورتی و سازمان های مشاوره ای ایجاد شده اند تا از توصیه ها و توصیه ها استفاده کنند. نظرات این گروه تاثیرگذار

قربانی با قدردانی از استاندار گلستان به دلیل پیگیری دقیق احداث بازارچه دام در مراوه تپه یادآور می شود: بیش از 70 درصد دام های استان گلستان در مراوه تپه قرار دارد و مشکلات حمل و نقل و هزینه های انتقال دام به بازار گنبدکاووس دامداران شهرستان مراوه تپه هستند. برای فروش دام های خود 180 کیلومتر تا بازار احشام گنبدکاووس طی کنید که علاوه بر صرف وقت و هزینه، عشایر را با مشکل مواجه کرده و سایر تماس ها را در این منطقه مسیریابی می کند.

وی افزود: با توجه به توقف پروژه ساخت بازار دام مراوه تپه به استاندار گلستان اعلام کرده ایم که با تدبیر ایشان ساخت این پروژه در دستور کار قرار گرفته و کشاورزان و دامداران شهرستان در دستور کار قرار گرفته اند. این پروژه ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه تاثیر بسزایی در اشتغال مستقیم و غیرمستقیم شهرستان خواهد داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.