پارچه ای بافته شده با 50 درصد استحکام است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان سرمربی نساجی گفت: تیم ما 50 درصد است اما امیدوارم فردا در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان با تمام توان بازی کنیم.

اسماعیلی سرمربی نساجی که در نشست خبری پیش از دیدار فردای نفت مسجدسلیمان و نفت که از سوی باشگاه در سکوت برکنار شده بود، گفت: قطعا بعد از اتفاقاتی که افتاد، با باشگاه بازی سختی در پیش داریم. از ما.” شرایط نفت مانند نساجی بود و هر دو تیم پیروز شدند.

به گزارش ایسنا، آقای افرود: قاعدتا در سال های گذشته چون نفت تیم خوبی دارد همیشه رقابت خوبی بین نفت و نساجی وجود دارد.

مربی تیم نساجی گفت: از تماشاگران نفت هم به خاطر تشویق و کمک به تیم در فینال جام حذفی تشکر می کنم. از مردم خوب مسجدسلیمان از مردم خوب قائمشهر و مازندران قدردانی می کنم.

او گفت: بازی سختی در پیش داریم، این بازی برای هر دو تیم سخت است. البته با توجه به همدلی و رفاقتی که بین دو تیم نفت بافی و تماشاگرانشان وجود دارد، امیدوارم این دیدار برای تماشاگران اینطور باشد.

اسماعیلی گفت: با توجه به شرایط تیم ما و بازی های امسال و همچنین حضور و رفتن کادرفنی زیاد، این موضوع فشار مضاعفی را نیز به تیم وارد می کند. این در حالی است که سه چهار بازیکن تیم ما مشکل دارند و بازیکنان زیادی مصدوم هستند. تیم ما 50 درصد قدرت دارد، اما امیدوارم فردا با تمام توان خود بازی کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.