ویسکی: ایجاد مشکل با مردم باعث ایجاد آرامش در جامعه می شود

[ad_1]

یکی از اعضای کمیته آموزش و پژوهش شورای اسلامی شورای اسلامی گفت: طرح مسائل مردم را متوجه مشکلات واقعی می کند و هرکسی می تواند برای ایجاد آرامش روانی در جامعه با دولت همراه شود.

مهرداد ویسوکرمی در گفت وگو با ایسنا، درباره سخنان رئیس جمهور در گفت و گوی زنده تلویزیونی پنجشنبه شب پخش و تاثیر آن بر اقناع و آرامش مردم گفت: بدون شک دولت سیزدهم یکی از سرسخت ترین دولت هاست. بعد از انقلاب اسلامی، به ویژه شخص رئیس جمهور که در تلاش برای حل عادلانه مشکلات مردم بود.

وی افزود: نباید فراموش کرد که این دولت وارث بسیاری از مشکلات حاد و مزمن مانند گرانی، کمبود نهاده های دامی، بیکاری و بیکاری، ورشکستگی های فراوان، کارخانه ها و… بوده است که در روزهای ابتدایی دولت عزادار چند صد خانواده است. روز مشکلات به ارث رسیده از دولت های قبلی به ویژه دولت دوازدهم از جمله مزایای ارز ترجیحی، یارانه های دولتی و بیمه باید حل می شد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با اشاره به اینکه البته برای کاهش و رفع این مشکلات در میان مدت و بلندمدت یک سری کارها باید انجام شود، خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی دولت و نظام اسلامی را در نظر بگیرید دین همه است. و ستایش مردم ماست در طول انقلاب اسلامی همیشه از مسئولان و در کنار آنها جلوتر بوده اند و ما فقط صبر و بردباری و بصیرت مردم شریف ایران را داریم، لذا لازم است با مردم در میان بگذاریم. برنامه هایی که دولت می خواهد برای کمک و همراهی مردم انجام دهد.

این نکته مهمی است و لازمه صداقت با مردم و ژست گرفتن با آنها این است که حکومت و مردم در نظام اسلامی از هم جدا نیستند و مردم همیشه همراه و همراه هستند. آنها در حال حاضر دولت هستند، بنابراین طرح موضوع با مردم به مردم این امکان را می دهد که از مشکل واقعی آگاه شوند و هرکسی می تواند با دولت آن همراه شود تا زمینه استثمار دشمن را کاهش دهد و آرامش روانی در جامعه ایجاد کند.

وی افزود: شاید یکی از بزرگترین سرمایه های موجود موضوع سرمایه اجتماعی باشد که مهمترین سرمایه کشور است و در سایه صداقت دولتمردان دولت حفظ خواهد شد.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امیدواریم مردم شریف ایران و همه ما دور هم جمع شوند تا کارهای بزرگی مانند یارانه و ارز و مشوق ها را انجام دهیم زیرا بدون حمایت مردم این برنامه ها انجام می شود. بهتر است، بنابراین دولت باید قانع کند، سخنان رئیس جمهور صادقانه است.

او گفت.

وی تکمیل برنامه ها را یکی دیگر از موضوعات مهم می داند و خاطرنشان می کند: در دولت های گذشته برنامه های خوبی شروع شد اما تکمیل نشد و ناتمام ماند که باید به آن رسیدگی می شد.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: تامین کالاهای اساسی برای مردم به ویژه در معیشت طبقات پایین جامعه بسیار مهم است اما نباید از آن غافل شد، طبقات متوسط ​​و بالای جامعه را بپوشید. «وقتی از مراقبت از طبقات پایین جامعه صحبت می کنیم، منظورمان نادیده گرفتن طبقات اقتصادی بالا و متوسط ​​نیست.

ویساکرمی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه این مسائل در کنار هم بتواند زمینه ساز حل مشکلات داخلی شود و شاهد برنامه ریزی خوب، حساب شده و واقع بینانه باشیم که همه جوانب کار را قبل از انجام و ابلاغ به مردم ببینیم.

وی در پایان گفت: این اقدام ارزشمندی است که رئیس جمهور در این مدت کوتاه پس از تشکیل دولت برای پنجمین بار به صورت مستقیم و رو در رو با مردم صحبت می کند و البته ادامه این اطلاع رسانی توسط دیگران: «ما باید به دولت کمک کنیم تا در برنامه‌های بزرگی که باید در جامعه انجام شود، که تاکنون مورد غفلت گذشته قرار گرفته است، موفق شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.