وضعیت امنیتی در منطقه شمال غرب بسیار مطلوب است.

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی سیدالشهدا فرمانده پایگاه حمزه گفت: وضعیت امنیتی در منطقه شمال غرب بسیار مساعد است.

اسانلو امروز، 18 بهمن، در جریان نشستی با اصحاب رسانه گفت: «ما توانسته‌ایم امنیت بسیار خوبی را در شمال غرب طی سال‌ها ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: دشمن با ایجاد ناامنی می‌خواهد دولت نتواند برای پیشرفت و آبادانی مردم اقدام کند و مردم خود را از دولت جدا کنند، اما رزمندگان شمال غرب ضمن حفاظت از مردم منطقه دست به دست هم دادند و ایجاد امنیت پایدار.» توسعه نیز انجام شد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا با تاکید بر اینکه آمریکا و صهیونیسم با هدف ایجاد ناامنی و نظم به حمایت از منافقین و ضدانقلاب ادامه می دهند، گفت: اما واضح است که با هر توطئه علیه نظام باید برخورد شود. با.

وی با اشاره به اینکه نباید بگذاریم فلسطین فراموش شود، افزود: صهیونیست ها در عرصه های مختلف توطئه می کنند تا فلسطین مردم خود را فراموش کند، اما جنایات صهیونیسم و ​​ظلم و ستم آنها فراموش نمی شود و همانطور که امام راحل در دوران انقلاب اسلامی تجلیل کردند. انقلاب، «آنها از فلسطین حمایت کردند و این حمایت همچنان ادامه دارد.

سردار اسانلو بابیان اینکه بیش از 3000 شهید برای استقلال و آزادی کشور تقدیم انقلاب کرده اند، گفت: شهدا باری را بر دوش هر جامعه ای گذاشته اند، باید ابعاد دیگری از انقلاب را به نسل بعد تبیین کرد. نسل.”

وی با بیان اینکه تحریم های کنونی را نمی توان با تحریم های 8 سال حرم دشمن مقایسه کرد، ضمن گرامیداشت عملیات والفجر 8، افزود: عملیات والفجر 8 در اوج تحریم های دشمن اما رزمندگان انجام شد. 8 سال سخت جنگید و زمین را به دشمن نداد.

فرمانده پایگاه حمزه سیدالشهدا با تاکید بر اینکه پس از گذشت 43 سال از انقلاب در بسیاری از زمینه ها به خودکفایی رسیده ایم، ادامه داد: سلاح و مهماتی را که خود تولید کرده ایم به فروش خواهیم رساند.

سردار اسانلو بابیان اینکه بیش از 90 درصد سلاح های وارداتی دشمن را کشف کرده ایم، گفت: در 2 سال گذشته 1961 قبضه سلاح، 5800 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و 87 هزار مهمات در منطقه شمال غرب جمع آوری شده است.

وی با اشاره به افتتاح 16 هزار پروژه پایگاه حمزه در شمال غرب کشور، افزود: احداث 1100 کیلومتر راه در مناطق تپه ماهور و صعب العبور، ساخت 1000 خانه در 700 روستا، کابل کشی فشار قوی در ارتفاع 7000 کیلومتری و احداث 200 تخت. و راه اندازی بیمارستان صحرایی در ایام کرونا بخشی از عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا در شمال غرب بود.

سردار اصانلو از ادامه توزیع بسته های معیشتی و جهیزیه به محرومان اردوگاه حمزه خبر داد و گفت: آبرسانی به 379 روستای آذربایجان غربی و تامین آب 169 روستای با مشکل مالی به مدت 30 ماه در کردستان توسط موسسه حمزه سید آل -اردوگاه شهدا در راه است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.