ورزشکاران، ورزشکاران ناشنوا سعی می کنند در بازی های المپیک برنده سکو شوندرئیس انجمن دو و میدانی ناشنوایان شرایط ورزشکاران اعزامی به المپیک را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تلاش می کنیم در هر سه رشته ورزشی روی سکو بایستیم.

احمد صائبی در گفت وگو با ایسنا، با ارزیابی وضعیت ورزشکاران اعزامی به المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: سجاد پیر آیغرچمان (پرتاب کننده دیسک)، هاشم یادگاری (دو و پرش طول) و یاشار وقار (10) سه ورزشکار اعزامی به المپیک هستند. المپیک برزیل آنها خیلی خوب آماده شده اند و امیدواریم در هر سه رده به مدال برسیم.

وی با اشاره به برگزاری اردوی آماده سازی این سه ورزشکار از ابتدای سال تاکنون در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب، گفت: با همکاری فدراسیون دو و میدانی و فدراسیون ناشنوایان به صورت منظم برگزار می شود. و اردوهای خوبی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب که باعث بهبود عملکرد دو و میدانی شده است.

رئیس انجمن دو و میدانی ناشنوایان پرسید آیا مشکل تجهیزات خاصی دارید؟ وی افزود: فدراسیون ناشنوایان تا به امروز برای بهبود عملکرد دوندگان خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده و حتی با مشکلات مالی تجهیزات و بهترین امکانات را برای ورزشکاران شرکت کننده در المپیک در شرایط خوبی فراهم کرده است.

صائبی با اشاره به حمایت در دو و میدانی ناشنوایان گفت: بعد از المپیک با حمایت و شناسایی نیروهای مستعد در رشته دو و میدانی با ناشنوایان سعی می کنیم در مسابقات آتی حتی در رده بانوان نیز حضور فعال داشته باشیم.

او در پایان دوره اعزام این ورزشکار به برزیل، گفت: 4 می.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.