ورامین برای مزایای بیشتر حاضر به پذیرش سرمایه گذاری می باشد

[ad_1]

ایسنا/ تهران امام جمعه موقت ورامین گفت: ورامین برای دستیابی به تولید بیشتر حاضر به پذیرش سرمایه گذاری است لذا از همه اقشار خیرخواه و تاثیرگذار می خواهم برای جذب سرمایه گذاری در ورامین تلاش کنند، مسئولان نیز با استقبال شایسته در شهرمان سرمایه گذاران را امیدوارتر کنند. . ظرفیت بسیار بالا

حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح سه شنبه 13 اردیبهشت در خطبه های نماز عید سعید فطر ورامین در سخنانی گفت: امام صادق (ع) فرمودند; یکی از شروط صحیح روزه، زکات یا فطره است، همچنان که اقامه نماز، صلوات فرستادن بر پیامبر(ص) است.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی ضمن قدردانی از حضور باشکوه انقلابیون در راهپیمایی روز جهانی قدس که رهبری آن را حماسه توصیف کردند، گفت: حضور در راهپیمایی قدس ضمن حمایت قاطع از مردم فلسطین و مردم فلسطین دفاع از مسجد الاقصی، قبله اول مسلمانان، شور و شوق انقلابی خود را به نمایش گذاشتند. انقلاب و آرمان های امام و شهدا پابرجاست، لذا از همه عزیزانی که در اسفندماه برای برگزاری این رویداد بزرگ و باشکوه تلاش کردند تشکر می کنم.

امام جمعه موقت ورامین گفت: یازدهم اردیبهشت روز کارگر است و به همین مناسبت از زحمات کارگران عزیز قدردانی می کنیم و برای تلاش و اراده استوار برای تحقق شعار سال، کار و کارمندی آرزوی موفقیت داریم. باید قدردانی کرد

وی با تاکید بر اینکه بخش های تولیدی نیاز به انطباق دارند، گفت: کسانی که در حوزه تولیدی سرمایه گذاری می کنند نیازمند حمایت هستند و بحمدالله شهرستان آمادگی پذیرش سرمایه گذاری برای بهره مندی از تولید زیاد را دارد، لذا نیازمند همه خیرین و تاثیرگذاران هستند. عوامل جذب سرمایه.» مسئولان در ورامین نیز باید تلاش کنند با استقبالی که شایسته است سرمایه گذاران را امیدوارتر کنند. شهر ما ظرفیت بسیار بالایی دارد و مطمئناً می توان از آن به نحو مطلوب استفاده کرد.

محمودی با اشاره به سالروز شهید علامه مطهری و روز معلم گفت: این روز را به معلمان عزیزم تبریک می گویم، زمان هدف قرار گرفته است، افکار این خوارج همیشه بوده و هست، جاهل های دنیا بوده اند. همیشه با اسلام ناب نگرش داشتیم، باید متوجه این انحرافات باشیم و جلوی ضربات آن را بر پیکر اسلام و انقلاب بگیریم.

امام جمعه موقت ورامین گفت: به برکت ماه رمضان مساجد رونق گرفت، ما باید این رونق را حفظ کنیم، هر چند مساجد از هاله و برخی تخلفات آسیب دیده است، اما باید از این سنگر مقدس پاسداری کنیم. مساجد و می گویند: «اینطور نیست که اوضاع زیبا نیست، به اقوام توصیه می کنم از عزیزانشان تجلیل کنند، این برنامه را مثل زمان قبل در مساجد داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان باید آنچه را که باید رعایت کنیم روزه بگیریم، گفت: استعمال دخانیات در اماکن عمومی به روح آسیب می رساند و دهان و دهان انسان به سمت اقدس الهی کج می شود. و برخی انکارهای آشکار مانند بازی در خیابان های زیبای یک مسلمان بد نیست. بر اساس شرع و احکام نظام اسلامی بی چون و چرا حل و فصل کردند.

خطیب نماز عید سعید فطر در ورامین می گوید: ایثارگران عزیز در ماه رمضان توفیق روزه گرفتن و کسب سرمایه معنوی را داشته اند. و ما نباید ارزش ها را فراموش کنیم. آب را جدی بگیرید و از تجمل گرایی بی دردسر دوری کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.