وحیدی: فقط قیمت چهار کالا تغییر می کند/ گزینه های جدید مجازات برای کنترل قیمت هاوزیر کشور گفت: بر اساس طرح اصلاح یارانه ها، قیمت مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن قابل تغییر است و هیچ محصول دیگری حق افزایش قیمت را ندارد.

به گزارش ایسنا، وحیدی با اشاره به تصمیمات دولت برای اجرای سیاست اصلاح نظام بازنشستگی، گفت: در طرح اصلاح یارانه ها قیمت مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن قابل تغییر است و هیچ محصول دیگری حق تغییر قیمت را ندارد. افزایش قیمت.» از سوی دیگر، هیچکس اجازه ندارد با توجیه گران شدن این چهار کالا، قیمت حمل و نقل و سایر کالاها را افزایش دهد، زیرا در این طرح جبران هزینه در نظر گرفته شده است و مصرف کنندگان این چهار کالا. اقلام نیز به دلیل گرانی یارانه خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه توزیع یارانه ها و عادلانه شدن آن گام مهمی است، ادامه داد: گام بزرگی در اقتصاد آغاز شده است که موجب رونق کشور و دستیابی به اهداف آن می شود، یکی از مهمترین اهداف اقتصاد کلان برنامه ریزی شده برای افزایش یارانه های دولتی است.

وحیدی با بیان اینکه پیش بینی می شود 30 درصد یارانه به مردم تعلق گیرد، افزود: این گام بزرگ باعث می شود یارانه خود را ثابت کنیم و مردم استان ها، شهرها و روستاها از مزایای این اصلاح یارانه برخوردار شوند، بنابراین باید باشد، “در تمام سطوح بسیار نزدیک مدیریت می شود.

وزیر کشور گفت: یکی از وظایف استانداران رعایت کامل این موضوع است.

وحیدی گفت: اکنون قدرت خوبی به سازمان تعزیرات به ویژه در حوزه کنترل داده شده است، تعزیرات قبلا محدودیت هایی داشت و با اختیارات جدیدی به آنها داده شد و می توانند کنترل کنند. قیمت”.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.