واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به تحولات اخیر در فلسطین اشغالی

[ad_1]

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به تحولات اخیر در فلسطین اشغالی گفت: نژادپرستی، سرکوب، کشتار، زندان، محرومیت گسترده و تحقیر کالا روز ملت مظلوم فلسطین و تروریسم برهنه رژیم آپارتاید صهیونیستی است. علت اصلی همه ناآرامی ها است. «این در سرزمین های اشغالی است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه، جنگ با اشغالگران را حق مشروع، بدیهی و طبیعی مردم بی دفاع فلسطین و پاسخی به تداوم حملات فلسطینیان خواند و گفت: ورود نظامیان صهیونیست به قدس و جنایت و تجاوزات مستمر. از اشغالگران رژیم اسرائیل علیه مظلومان. قدس شریف و دیگر سرزمین های فلسطین با شناخت و تأکید بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین و مبارزات آزادیبخش مردم آن.

دیپلمات ارشد ایرانی از همه کشورها، دولت‌ها و جامعه جهانی خواست تا برای تامین امنیت ملت فلسطین و جلوگیری از تجاوزات و جنایات صهیونیست‌ها بر اساس اصل دفاع از خود در برابر اشغالگری و تروریسم رژیم نژادپرست صهیونیستی عمل کنند. در فلسطین

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تنها راه حل بحران فلسطین را برگزاری همه پرسی با حضور همه ساکنان اصلی فلسطین دانست و افزود: راه حل دموکراتیک برای آزادی قدس شریف و تعیین سرنوشت فلسطین را بپذیرید. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.