همکاری مردم با طرح اجرای یارانه عادلانه ستودنی و قابل احترام است.

[ad_1]

همکاری مردم با طرح اجرای یارانه عادلانه ستودنی و قابل احترام است.

رئیس جمهور پس از استماع آخرین گزارش ها از تطبیق طرح ملی مردمی سازی و عادلانه یارانه ها، از نهادهای ذیربط خواست تا در اسرع وقت و به صورت منصفانه و منظم به درخواست معترضان بدون یارانه رسیدگی کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر سید ابراهیم رئیسی در نشستی در ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون اول وزیر کشور برگزار شد، وزرا و مسئولان دستگاه های ذیربط پس از شنیدن گزارش های دستگاه های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند. از همکاری آنان با نظام و بی توجهی به خواسته های دشمنان و دشمنان انقلاب قدردانی کردند.
رئیس جمهور رسیدگی عادلانه و منضبط به مطالبات عدم یارانه معترضان را از مهم ترین وظایف دستگاه های متولی خواند و به دستگاه های ذیربط دستور داد هر چه سریعتر شناسایی شوند و بقیه آنها عملاً از مزایا و پرداخت بهره مند شوند. غرامت برای آنها
دکتر رئیسی بر لزوم وجود شاخص های برابری در تعیین سطح یارانه گیرندگان یا غیر دریافت کنندگان تاکید کرد و گفت: رسالت و هدف کلی اجرای طرح انتشار و توزیع توزیع عادلانه منافع ایجاد عدالت اقتصادی است. در کشور، بنابراین وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط با شاخص های دقیق، حقوق افراد را مشخص کند و مراقب باشد به کسی تعرض نشود.
رئیس‌جمهور در خصوص ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در کشور به دستگاه‌های مسئول دستور داد تا برای مدیریت بهینه توزیع کالا در تمام مناطق کشور اقدامات لازم را انجام دهند تا این اتفاق رخ ندهد و باعث افزایش قیمت بالاتر از حد مصوب شود. سطح قیمت.
رئیسی خاطرنشان کرد: وزرای دولت و رسانه ها باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را برای مردم تشریح کنند که این امر موجب توزیع عادلانه یارانه ها و ریشه کنی و ریشه کنی فقر مطلق در کشور می شود.
رئیس‌جمهور از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا اقدامات لازم را برای نظارت دقیق بر بازار به منظور رفع برخی مشکلات در زمینه کمبود و نیازهای توزیع مردم به کالاهای اساسی به‌ویژه چهار کالای اساسی نفت انجام دهد. شیر، مرغ و تخم مرغ.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.