هشدار رسمی فیفا به فوتبال ایران

[ad_1]

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به فدراسیون فوتبال ایران درباره تحولات دیدار مقابل عراق هشدار داد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) جدیدترین حکم انضباطی خود را صادر کرد که بر اساس آن چندین فدراسیون فوتبال جریمه و محرومیت از بازی را محکوم کردند. بر این اساس، فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در خصوص عدم رعایت قوانین ایمنی در بازی با عراق در دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به فدراسیون فوتبال ایران هشدار داده است.

مهم ترین نوع رشته فیفا در مقابل تیم های آفریقایی معرفی شده است. سنگال که با پیروزی مقابل مصر به جام جهانی راه یافت، باید 175000 فرانک سوئیس (حدود 170900 یورو) برای رویدادهای بازی با مصر بپردازد و بعد از تعطیلی بازی بین المللی بعدی خود را انجام دهد.

اتحادیه فوتبال نیجریه همچنین 150000 فرانک سوئیس (تقریباً 146500 یورو) جریمه شده است و باید بازی بین المللی بعدی خود را بدون تماشاگر انجام دهد. شورش هواداران پس از تساوی 1-1 در دیدار حساس مقدماتی جام جهانی مقابل غنا به ورزشگاه آسیب رساند.

کمیته انضباطی فیفا همچنین تصمیم گرفت فدراسیون فوتبال الجزایر را 3000 فرانک جریمه کند.

فدراسیون فوتبال لبنان به دلیل کوتاهی در ارائه خدمات امنیتی و پرتاب اشیاء بر روی زمین در جریان بازی با سوریه در ماه مارس گذشته 100 هزار فرانک و فدراسیون فوتبال سوریه 7500 فرانک جریمه شدند.

شیلی، کلمبیا، السالوادور و هندوراس از دیگر تیم هایی بودند که به دلیل جرایم مختلف جریمه شدند و از حضور در جام جهانی محروم شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.