هدایت تیم فوتبال ناشنوایان به 8 تیم برتر المپیک

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان از راهیابی این تیم به جمع 8 تیم برتر بازی های المپیک خبر داد و گفت: تلاش می کنیم برای دومین بار روی سکو بایستیم. نوری.

به گزارش ایسنا، قادر تیموری در ارزیابی عملکرد تیم ملی فوتبال ناشنوایان در بازی‌های المپیک برزیل، اظهار کرد: ناشنوایان در مرحله مقدماتی در سه دیدار مقابل هلند، ایتالیا و برزیل به پیروزی رسیدند که این بردها سرگروه. ما به تنهایی صعود کردیم و جزو هشت نفر برتر بودیم.

وی گفت: فردا یکشنبه 18 اردیبهشت یک دیدار تشریفاتی با کامرون خواهیم داشت که چون در جمع 8 تیم برتر قرار داریم برای ما اهمیت چندانی ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان در پاسخ به این سوال که در مرحله یک هشتم نهایی با کدام تیم دیدار می کند، گفت: هنوز مشخص نیست بعد از بازی فردا مشخص می شود که کدام تیم بازی می کند. در مرحله یک هشتم نهایی.» البته در مرحله یک چهارم نهایی حریف ما به احتمال زیاد فرانسه یا مصر خواهند بود.

تیموری افزود: فصل گذشته در المپیک ترکیه هشتم شدیم اما این فصل فقط برای مدال می جنگیم.

وی با اشاره به میزبانی برزیل از المپیک ناشنوایان گفت: میزبان برای میزبانی مسابقات فوتبال زمین و استاندارد مناسبی در اختیار تیم ایران قرار نداد و در سه دیداری که در برزیل داشتیم به دلیل سنگینی. باران در زمین، بازیکنان غرق شده و کاملاً نامناسب بودند، ایتالیا، هلند و برزیل پیروز شدند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان خاطرنشان کرد: تاکنون چهار بار در المپیک شرکت کرده ایم اما غالب ترین میزبان در بیست و چهارمین دوره بازی های ناشنوایان برزیل است.

وی یکی دیگر از مشکلات این المپیک را فاصله زیاد هتل محل استقرار بازیکنان تا محل برگزاری مسابقات دانست و افزود: این مشکل باعث خستگی بازیکنان شده و عملکرد نامطلوبی را تحت تاثیر قرار می دهد.

تیموری در پایان با تشکر از سایر کادر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: با تلاش کادر فنی در تلاش هستیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم، بهترین در این دوره و روی سکو ایستاده باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.