هجدهمین شکست حفاری/ تیم فوتسال اهواز همچنان در لیگ برتر است؟

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان تیم فوتسال حفاری در بیست و چهارمین دوره لیگ برتر مقابل مس سونگون شکست خورد.

دور بیست و چهارم لیگ برتر امروز نهم اسفندماه با حفاری در خانه برای استقبال از تیم دوم گروه مس سونگون برگزار شد. در این دیدار حیدر فرهادی سرمربی مته از خستگی روی نیمکت نشست و کیاوش علاسوند سرمربی این تیم جانشین او بود.

به گزارش ایسنا، این دیدار برای هر دو تیم بسیار مهم است. مس با 51 امتیاز برای تثبیت جایگاه دوم خود 3 امتیاز می خواهد و دریلینگ به دنبال پیروزی است تا بتواند 2 هفته باقی مانده تا پایان لیگ برتر را حفظ کند.

حفاری با انگیزه بقا در لیگ، بازی را خیلی خوب شروع کرد و با موقعیت های گلزنی خوبی مواجه شد که با عملکرد خوب دروازه بان تیمش راهی برای ورود نداشت. در نیمه اول، مس سونگون نیز موقعیت هایی داشت که با دفاع بسیار خوب دفاع تمرینی عقب رانده شود. البته تلاش مسی ادامه داشت و در دقیقه 15 آنها از سردرگمی بازیکنان استفاده کردند و جلوی دروازه را سوراخ کردند و دروازه را باز کردند. در این نیمه دریل توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما بار دیگر با عملکرد خوب او دروازه حریف بسته شد.

نیمه اول با تک گل مس سونگون به پایان رسید.

دریل نیمه دوم را خوب آغاز کرد، تا دقیقه 3 وضعیت 100 درصدی مته به گل تبدیل نشد و در ادامه تیم بحران اهوازی باید پشیمان شود. حفاری در ادامه فشارها را برای زدن گل تساوی و داشتن موقعیت های خوبی افزایش داد، اما نتوانستند گلزنی کنند.

ملی حفاری نیز در دو دقیقه پایانی بازی گل دوم را به ثمر رساند که در دو دقیقه پایانی با قدرت بازی کرد تا بازی را به تساوی بکشاند. این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود مس سونگون به پایان رسید و شرایط بقا در لیگ برتر را دشوارتر کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.