نیروهای مسلح یمن با سلاح های ویژه جدید وارد نبرد می شوند

[ad_1]

سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله امروز (دوشنبه) در کنفرانسی به دستاوردهای ارتش یمن در طول هفت سال تهاجم اتحادیه عرب و جنگ و مقاومت مردم یمن پرداخت.

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در این کنفرانس گفت که نیروهای مسلح تجهیزاتی را برای عملیات ویژه نظامی در چارچوب ایسنا، روند «شکستن محاصره» آماده کرده اند. نیروهای مسلح دستبند نخواهند شد و عواقب جنایتی را که معیشت مردم یمن را در برگرفته است، پیگیری خواهند کرد.

وی افزود: دشمن باید از ما انتظار عملیات ویژه بیشتری را داشته باشد که ممکن است اهداف جدید از جمله سرمایه های متجاوزان و مهمترین تاسیسات آنها را شامل شود. ما قول می دهیم که سال هشتم شاهد عملیات نظامی استثنایی باشیم.

ساری گفت: نیروهای مسلح با تسلیحات ویژه جدید که در مرحله بعد وارد جنگ خواهند شد، عملیات آزمایشی را انجام خواهند داد. مردم یمن به هر قیمتی که شده به دفاع از سرزمین، حاکمیت و استقلال خود ادامه خواهند داد.

وی گفت: نیروهای مسلح در سایه تهاجم و محاصره جهش های استثنایی داشته اند. عملیات شناسایی ما شامل خلیج عدن و باب المندب و غیره می شود و فراتر هم خواهد رفت. نیروی هوایی ما سال گذشته عملیات خود را به کل خاک عربستان سعودی و امارات گسترش داد. نیروی موشکی ما دارای یک انبار استراتژیک است که برای توسعه آن تلاش می کند و 100 درصد مبتنی بر دانش بومی است.

وی گفت: ما در طول هفت سال پس از تجاوزات ائتلاف عربی 13208 عملیات نظامی انجام داده ایم. دشمن صلح امروز بیش از هفت سال قصد انحلال کشور را دارد. ما دستاوردهای تاریخی خود را حفظ می کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.