نکونام: زاهدی فر سر من کلاه نمی گذارد! / چرا هواداران استقلال به ورزشگاه می آیند؟

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در دیدار تیمش مقابل استقلال از داور بازی استفاده کرد.

جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال گفت: می دانیم که با توجه به شرایط گروه، بازی سخت و سختی است و استقلال در صدر گروه قرار دارد. در بخشی از بازی تیم من در زمین به خواب رفت و ما در 15 تا 20 دقیقه ابتدایی بازی بد بازی کردیم و با تغییر خود توانستیم سرعت بازی را به شرایط خودمان برگردانیم. تحت تعقیب.

به گزارش ایسنا، در نیمه اول به جز دو خطا، موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم وجود نداشت و این دیدار تنها به تساوی منجر شد. در نیمه دوم با وجود اینکه تیم میهمان خوب بازی کرد و در ضدحمله دو گل به ثمر رساند و در عین حال تاکید بر دفاع داشت اما به هر حال این اتفاق افتاد. بازیکنانم سخت کار کردند اما بازی پرتنش و سنگینی بود.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: اگر به توپ هایی که تبدیل به گل شدند نگاه کنید، گل نخوردن توپ هایی که انجام دادیم بسیار سخت بود و حداقل نتیجه عادلانه تساوی 2-2 بود. گل های عجیبی زدیم و کل تیم کمی سرشان را تکان دادند، اما تغییراتی ایجاد کردیم و شیوه کارمان را اصلاح کردیم و به استقلال فشار آوردیم و اگر مراقب باشیم حتی شاید در 15 دقیقه آخر هم برنده شویم.

وی گفت: نکته جالب برای من این است که چرا هواداران فولاد خوزستان به زمین نمی آیند. از باشگاه پرسیدم چرا هواداران ما نیامدند؟ مگر ما صاحبخانه نیستیم؟ چرا استقلالی هستند و نباید هماهنگی صورت گیرد تا کسی وارد ورزشگاه نشود؟ 5000 تماشاگر وارد زمین شدند. از هواداران ما می خواهم بیایند و ورزشگاه را پر کنند و جایگاه همه مشخص باشد. اگر تماشاگر نبود، باشگاه ما چه کار کرد و چرا این همه تماشاگر داشت؟ پشت نیمکت‌هایمان چیزهایی می‌بینم که اصلاً نمی‌خواهم در مورد آنها صحبت کنم، زیرا دوست دارم هواداران به زمین بیایند و در مورد هواداران صحبت نمی‌کنم. بحث من باشگاه ماست.

نکونام در مورد داوری اضافه کرد: آقای زاهدی فر پنالتی استقلال را نگرفت و تاثیری روی صحنه نداشت اما خودش بلد است داوری کند، یعنی اشتباه کرد تا زمانی که به او فشار بیاوریم، استقلال و تیم ما باید برگردند. . ما می دانیم که امروز در مشکل هستیم و نمی توانیم از فضایی که دلمان می خواهد بیرون بیاییم و این یعنی آنها به ما اجازه نمی دهند. آقای زاهدی فر را به ما بسپارید. او پارسال سه بازی متوالی را برای ما قضاوت کرد و صدایمان در آمد. او برای بازی مهم امشب قضاوت کرده است. پارسال در یک مسابقه با وجود برد گفتم زاهدی فر ما را بد قضاوت کرد. من فوتبال بازی می کردم و زاهدی فر نمی توانست کلاهش را روی سرم بگذارد. او با سوت خود بازی را تنظیم می کند. وقتی 96 دقیقه هر بازیکن به استقلال کارت می دهد جالب نیست و این یک کار قدیمی و یک کار جدید است. صدای سوت داور را شنیدم. داور با سوت پایان بازی ما را متشنج کرد. او با اشتباهاتی که کرد بازی ما را قطع کرد. با این حال، اتفاقاتی برای تیم های شما می افتد که طبیعی است و همیشه به نفع آنهاست و ما نیز با این مسائل دست و پنجه نرم می کنیم. به بازیکنان خسته نباشید گفتم و زحمت کشیدند.

ادامه هید

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.