نویدکیا: استقلال در بهترین زمان گل زد/ خسته بودیم

[ad_1]

سرمربی سپاهان گفت که اگر بازیکنان تیمش احساس خستگی نمی کردند، بهتر از این مقابل استقلال بازی می کردند.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان پس از تساوی یک بر یک این تیم مقابل استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: این دیدار دو نیمه متفاوت دارد. استقلال در بهترین زمان ها گلزنی کرد و بازی را به خوبی مدیریت کرد. در نیمه اول هم چند موقعیت داشتیم و باید نیمه اول را به نفع تمام می کردیم.

وی ادامه داد: تیم ما در اوایل نیمه دوم صاحب توپ شد اما در ادامه استقلال می توانست بهتر از این بازی کند. بازیکنان ما به دلیل خستگی زیاد نتوانستند از عقب بازی کنند. استقلال بهتر از ما خط هافبک را مدیریت کرد و هم تیمی هایش موقعیت بسیار خطرناکی داشتند.

نویدکیا افزود: خستگی مدافعان چپ و راست بسیار موثر بود و تعویض های ما موثر نبود و بازی با احتیاط و تعادل انجام شد. تنها نکته مثبت مسابقه حضور تماشاگران بود که به ما انرژی می داد.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: هیچ چیز تصادفی نیست. می خواهم تیمم در ساختار هجومی شرایط خوبی داشته باشد. با سبک بازی استقلالی ها باید به استراتژی خاصی فکر کنیم، سعی کنیم توپ را حفظ کنیم و از مدافعان چپ و راست بیشتر استفاده کنیم. زمانی که استقلال توپ را در اختیار داشت سعی کردیم روی دفاع تمرکز کنیم. در آستانه بازی های آسیایی سعی کردیم تمرکز قابل توجهی روی مدافعان داشته باشیم.

وی درباره تعویض های انجام شده در این دیدار اظهار داشت: خط دفاعی ما خسته است و هر 6 بازی لیگ قهرمانان را انجام داده اند. اگر بازیکنان ما خسته نبودند و در شرایط بهتری قرار داشتیم، می توانستیم بهتر عمل کنیم و مطمئناً جایگزین ما بهتر بود. ما نتوانستیم از پشت پاس های خوبی بدهیم و نتوانستیم فضاهای خوبی ایجاد کنیم.

نویدکیا درباره شانس های سپاهان مقابل استقلال گفت: من اصلا به شانس اعتقادی ندارم. گاهی اوقات شرایط ما طبق برنامه پیش نمی رود. مواقعی وجود دارد که موقعیتی که در شکل نیست نیاز به بررسی مجدد دارد. می خواهم تیمم موقعیت های بیشتری خلق کند. سعی کردم ساختار دفاعی و هجومی 50-50 به سپاهان بدهم چون در فوتبال ایران ساختار دفاعی خیلی مهم است. اگر به تمام لیگ های دنیا نگاه کنید، می بینید که تیم هایی که سقوط کرده اند، هجومی دارند، اما در مورد بهترین تیم های ایران اینطور نیست. ساختار فوتبال ما باید تغییر کند.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: دوست دارم تیمم از جلو با فشار بالا بازی کند. بازیکنان تیم قدرت زیادی برای هل دادن از جلو دارند. البته بخشی از آن به دلیل خستگی است که طبیعی است. ترجیح می دادم مهاجمانم آخرین ضربات خود را از دست بدهند اما بازیکنان موقعیت های زیادی در زمین ایجاد کردند. این اتفاقات خوبی را در آینده رقم خواهد زد.

وی درباره آینده خود در سپاهان گفت: فوتبال همیشه به روز است و نمی توان در مورد آینده صحبت کرد. من با سپاهان قرارداد دارم و با مسئولان باشگاه درباره پیشرفت هایی که بعد از لیگ قهرمانان آسیا داریم صحبت کرده ام. پنج بازی باقی مانده است و سپس تصمیم می گیریم که چگونه ادامه دهیم و تصمیم می گیریم که برای همکاری با هم چه کاری باید انجام دهیم. از طرفدارانم متشکرم خوشحالم که بازی را بردیم، اما این اتفاق نیفتاد، اما از بازیکنانم تشکر می کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.