نماینده مجلس: دولت در تصمیمات خود مردم را همراهی کند

[ad_1]

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولان باید دقت کنند که هر تصمیمی که در مورد نرخ ارز ترجیحی می‌گیرند قطعا بر معیشت مردم تاثیری نخواهد داشت، گفت: مردم در تصمیم‌گیری‌های خود تاثیری خواهند داشت.

علی اکبر کریمی در گفت وگو با ایسنا، از گرانی چند کالا در روزهای اخیر خبر داد و گفت: قطعا بخشی از التهابات بازار ناشی از نگرانی و نگرانی مصرف کنندگان است. اصلاحات گفت: در این راستا مسئولان باید به مردم این اطمینان را بدهند که هر تصمیمی که در مورد نرخ ترجیحی ارز می‌گیرند، قطعا تاثیری بر معیشت مردم نخواهد داشت. یکی از مواردی که می‌تواند به ثبات و آرامش بازار کمک کند. سرعت عمل دولت به این تصمیمات و گفتگو با مردم و اطمینان دادن به آنها است که به نظر می رسد دولت در این زمینه ضعیف عمل می کند.

در این مورد بیشتر بخوانید:

دولت هنوز تصمیم جامعی در مورد ارز ترجیحی اتخاذ نکرده است

کنگره در مورد ارز ترجیحی چه اختیاراتی به دولت داده است؟

یکی از اعضای کمیسیون صنعت مجلس خاطرنشان کرد: با تصمیم مجلس، دولت در پرداخت ارز 4200 تومانی مختار است و می‌تواند طبق قانون از این ارز برای عرضه کالا استفاده کند یا می‌تواند این ارز را دور انداخته و پرداخت کند. تفاوت برای مردم به طرق مختلف; در همه حال، دولت باید قبل از اجرای تصمیمات خود را برای مردم توضیح دهد و مردم را در تصمیم گیری های آنها سهیم کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.