نماینده بهشهر: کرونا با هیچکس شوخی نمی کند/ همه باید در اولین فرصت واکسن بزنند

[ad_1]

نماینده مردم بهشهر در کنگره انجمن مسلمین تاکید کرد: اگر با هاله معمولی برخورد کنیم با ما عادی برخورد می کند و جان انسان ها را می گیرد بسیار آسان.

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز موج ششم کرونا و لزوم رعایت اقدامات پزشکی، اظهار کرد: همانطور که تجربه نشان داده است، ویروس کرونا برای کسی شوخی نیست. اگر با این بیماری عادی برخورد کنیم، درمان عادی با ما خواهد داشت و خیلی راحت جان انسان را می گیرد. ما متوجه شدیم که در چند ماه اخیر با رعایت دقیق پروتکل‌های واکسیناسیون و بحث‌ها، وضعیت بهتر شده و حتی تعداد کشته‌ها به کمتر از 20 نفر رسیده است.

وی افزود: متأسفانه با کم توجهی طرف آمیکرون وارد آب شده و بازگشت تعداد کشته ها به بالای 100 نفر را طبیعی می دانیم. اگر این روند ادامه پیدا کند، می توانیم به 400 تا 500 فوت در روز بیشتر برسیم. از همان ابتدا، رویه های مراقبت های بهداشتی باید به شدت رعایت شود. واکسیناسیون نیز نقش موثری در کنترل بیماری نشان داده است.

پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کنید

نماینده مردم بهشهر در کنگره مجمع مسلمانان بیان کرد: مردم در اولین فرصت نوبت سوم واکسن را دریافت کنند. افرادی که دوز قبلی خود را دریافت نکرده اند باید در اسرع وقت اقدام کنند. آمارها نشان می دهد که افرادی که واکسینه شده اند نیز عوارض جانبی کمتری دارند. تنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون می‌توانیم با کمترین آسیب از این موج عبور کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.