نمایشگاه دائمی تولیدات روستاییان در خراسان جنوبی برپا می شودایسنا/ خراسان جنوبی مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: امسال نمایشگاه دائمی تولیدات روستائیان و بسیجیان به منظور حمایت از تولیدات آنها در استان برپا می شود.

مهدی هنری امروز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه عرضه محصول و ظرفیت صندوق قرض الحسنه بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج سازندگی با حضور فرمانده انصارالله برگزار شد. رضا(ع) در خراسان جنوبی در میدان ابوذر بیرجند افزود: صبح و عصر با 50 غرفه.

به گزارش ایسنا، وی گفت: کل هزینه غرفه داران با مجموعه بسیج سازندگی بوده و به صورت رایگان در اختیار آنها قرار گرفته است. روستائیان و بسیجیان فروخته شد.

هنری بیان کرد: یکی از برنامه های بسیج سازندگی در حوزه حمایت از مشاغل کوچک خانگی کمک به بازار یابی محصولات روستایی است که امسال در نظر داریم با رونق بخشیدن به این نمایشگاه ها به فروش بنگاه های کوچک و محصولات روستایی کمک کنیم. و توسعه نمایشگاه های دائمی.

وی ادامه داد: مجموعه بسیج سازندگی 2 سال است که به عنوان تامین کننده دائمی محصولات روستائیان و بسیجیان مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: به منظور فروش محصولات روستائیان و اعضای بنیاد قرض الحسنه بسیج در سال گذشته 60 نمایشگاه در سطح منطقه، شهرستان، استان و کشور برگزار کردیم. تولید کنندگان راضی “

هنری گفت: محصولات بسیج در سال گذشته با هماهنگی صندوق تعاون بسیج به چندین استان برای فروش ارسال شد و امسال نیز در دستور کار قرار دارد.

رفیق یادآور شد: با توجه به انتخاب شعار امسال “تولید، دانش بنیان و اشتغالزایی” در این نمایشگاه حضور شرکت دانش بنیان در زمینه ساخت و فرآوری محصولات غذایی محصولات استراتژیک استان بود.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر 462 صندوق قرض الحسنه با بیش از 31 هزار عضو در خراسان جنوبی فعال است، گفت: سرمایه این صندوق ها به بیش از 29 میلیارد تومان رسیده است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.