نظرات تهیه کننده «کتاب باز» پس از سکسکه های اخیر

[ad_1]

تهیه کننده «کتاب باز» با اشاره به توقف ساخت این برنامه، نظارت بر بازسازی و همچنین سمت های رئیس بنیاد توسط یکی از نمایندگان صدا و سیما، صدا و سیما برای این برنامه اشاره کرد.

محمدرضا رضاییان تهیه کننده برنامه «کتاب باز» با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود درباره این برنامه نوشت:

“به نام خدا

عید سعید فطر سال 1400 پس از پخش آخرین قسمت از فصل پنجم کتاب باز، بلافاصله جلسات سازمان مشورتی برای ایجاد فصلی جدید و متعاقباً طرحی آغاز شد و برنامه هایی به اطلاع عزیزان رسانده شد. . شبکه نسیم.

در دوران تصدی رفقای مدیران سابق صدا و سیما، در حالی که ما برای فصل جدید کتاب آماده می شدیم، اپراتور شبکه به نمایندگی از یکی از نمایندگان تلویزیون اعلام کرد: «تولید باید متوقف شود، فصل جدید کتاب در حال حاضر. “

از آن زمان در جلسات و پیگیری های متعدد برای رفع موانع علت تعلیق را جویا شدم و متأسفانه پس از گذشت چندین ماه دلیل این تصمیم برای عموم روشن نشد.

سپس با توجه به تغییرات مدیریتی جدید در راس سازمان و فرآیند انتصابات (که تا همین اواخر ادامه داشت) هنوز تصویر روشنی از وضعیت دفتر باز پیدا نکردم.

فاصله یکساله بین پخش فصل پایانی سریال، تمدید فالوورهای من و دست خالی من برای پاسخگویی به نیازها و انتظارات خانواده بزرگ کتاب، فضای رسانه‌ای را به گمانه‌زنی‌های فراوانی برانگیخت. تا جایی که یکی از خبرگزاری ها مطلبی منتشر کرد که منجر به انتشار اخبار ضد و نقیضی شد و فضای غبارآلود در رسانه ها ایجاد شد.

به عنوان مثال سوال خبرنگاری در مورد وضعیت کتاب باز و پاسخ مدیر محترم صدا و سیما با عناوین و تعابیر بعضا متناقضی مواجه شد. از عنوان «سروش صحت ممنوع الفعالیت نیست و توسط تهیه کننده حذف می شود» تا عنوان «سروش صحت ممنوع الفعالیت نیست و تهیه کننده نمایش تغییر می کند». به علاوه دو واکنش، پیام و سوال از رسانه ها، فرهنگ، هنر و غیره!

ضمناً به دور از هیاهو و هیاهوی رسانه‌ها، در تماس‌ها و ملاقات‌ها، سعی کرده‌ام وضعیت افتتاحیه کتاب را به فضایی روشن‌تر نزدیک کنم. با توجه به نظرات خوب رئیس جمهور در روزهای اخیر درباره برنامه کتاب باز و تاکید مدیران و دست اندرکاران شبکه نسیم بر شفاف سازی وضعیت این برنامه، امیدوارم در شش سال گذشته برای حفظ و حراست از این اموال مهم فرهنگی تلاش کرده باشیم. . “یک بار دیگر، من خانواده بزرگ دوست داشتنی خود را به بهترین شکل ممکن گرد هم آورده ام.”

بیشتر بخوانید:

توضیحات مدیر شبکه نسیم از بازگشت «کتاب باز» و سروش صحت

به گزارش ایسنا، مدیر شبکه نسیم پیش از این درباره علت تعطیلی برنامه «کتاب باز» که توسط سروش صحت و همزمان با بازگشت این برنامه به روی آنتن می رود، توضیح داد: برنامه «کتاب باز» مجموعه ای از المان ها دارد. که مجری است. مطمئناً با همکاری گروه سازنده و عوامل فعلی نمایش، بررسی و ارتقای آن انجام خواهد شد. تحقیقاتی که توسط گروه دیگری انجام نشده است، بلکه توسط تعامل کلی خود گروه انجام شده است. این اتفاق خواهد افتاد.

پیمان جبلی مدیر صدا و سیما در پاسخ به اینکه سروش صحت دیگر در فصل جدید استفاده نمی شود، گفت: بله. وقتی رسیدم به من اطلاع دادند. اکنون تهیه کننده، مدیر گروه و مدیر شبکه تصمیم می گیرند که فصل جدید را چگونه شروع کنند.»

جبلی از شبهات حضور سروش صحت در فصل جدید «کتاب باز» می گوید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.