نجات 3 نفر از آتش سوزی ساختمان مسکونی در نظام آباد

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی و نجات سه نفر خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا وی در این خصوص گفت: ساعت 2:59 بامداد امروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله نظام آباد، خیابان قاری به سامانه 25 قطار خدمات ایمنی و نجات تهران اعلام شد و بلافاصله به دنبال آن سه ایستگاه دارای تانکر آب بودند. و دستگاه های تنفسی به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان ظرف دو دقیقه در محل حاضر شدند. وی گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل، مشاهده شد که در یک ساختمان سه طبقه در طبقه همکف و طبقه همکف فروشگاه تجاری و سایر طبقات مسکونی آتش سوزی رخ داده است. در طبقه اول و آپارتمان به عرض 70 متر بود که اتاق خواب این آپارتمان کاملا در آتش سوخت و آتش به اطراف سرایت کرد.

ملکی گفت دود غلیظی دستگاه را فراگرفت و از راه پله ها نفوذ کرد. در طبقه سوم فردی در شرایط ناایمن محبوس شده بود، آتش نشانی همزمان برای اطفای حریق و نجات 3 نفر از جمله یک دختر دو ساله، یک دختر 6 ساله به طبقه بالا رفت. و یک زن هفت ساله. و به مکان امنی منتقل شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران، آتش نشانان ساعت 3:55 بامداد به انجام وظیفه پرداختند و پس از ایمن سازی منطقه به ایستگاه بازگشتند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.