ناوگان حمل و نقل عمومی ایلام 25 هزار مسافر نوروزی را جابجا کردایسنا/ ایلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از جابجایی 25 هزار و 49 مسافر نوروزی توسط ناوگان مسافربری عمومی در نوروز 1401 خبر داد.

«نورالله دلخواه» در گفت وگو با ایسنا، از این خبر اظهار کرد: این تعداد مسافر در فاصله زمانی 25 اسفند لغایت 6 فروردین 1401 توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری جابجا شده است.

وی با بیان اینکه حمل و نقل مسافر در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39 درصد رشد داشته است، گفت: در مجموع 74 شرکت حمل و نقل عمومی در استان فعالیت می کنند که این تعداد مسافر 4222 نفر است. سفرها جابجا شده و قیمت ناوگان مسافربری اقتصادی در ایام نوروز افزایش نمی یابد و در صورت اخذ کرایه اضافی از سوی شرکت یا ناوگان، متخلفان با برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

مدیرکل راهداری اداره کل حمل‌ونقل جاده‌ای استان از مردم و مسافران خواست تا شکایات خود را از عملکرد این شرکت گزارش کرده و برای بررسی و شفاف‌سازی از طریق سامانه 141 به اداره راهداری راهداری مراجعه کنند.

دلخواه نظارت ویژه بر عملکرد شرکت ها و ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر را یادآور می شود و می گوید: مجتمع ها و راه های رفاهی همه تجهیزات، امکانات در کنار جاده ها آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

34 تیم راه ایلام به مسافران نوروزی 1401 خدمات رسانی می کنند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از حضور 34 اکیپ برای آماده سازی محورهای مواصلاتی این استان برای عبور ایمن و خدمات رسانی به زائران و زوار نوروزی خبر داد و گفت: ناوگان 1200 دستگاهی خودروهای عمومی در اینجا، ایام خدمت به گردشگران نوروزی

دلخواه با اشاره به افزایش تردد خودروها در برخی از محورهای استان مانند محور ایلام – صالح آباد گفت: اولویت اصلی جاده ایمن سازی و کاهش تصادفات رانندگی در محورهای ترافیکی در این ایام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام ادامه داد: نظارت بر شرکت ها و سازمان های حمل و نقل، بررسی و ارائه تاییدیه از وضعیت فنی خودروهای حمل و نقل مسافر قبل از اعزام به سفر، برنامه زمان بندی از دیگر اقدامات راهداری استان برای سفرهای نوروزی است.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.