نادر طالب زاده یک مجاهد آگاه و علاقه مند استنادر طالب زاده، معاون وزیر امور خارجه صدا و سیما، مجاهدین را آگاه و نگران مبارزه با استکبار جهانی دانست و درگذشت این هنرمند فقید را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، پیام تسلیت احمد نوروزی معاون امور خارجه سازمان صدا و سیما به شرح زیر است:

«ما برای خداوند هستیم و به سوی او باز می‌گردیم

حس تأسف و تأسف از وداع با برادر ارجمندم مرحوم استاد حاج نادر طالب زاده برای من و همکارانم در معاونت امور خارجه و ارتباطات عمیق و جانکاه است.

طالب زاده مجاهد در عرصه مبارزه با استکبار جهانی و افشای جنایات استعمارگران در مقیاس جهان اسلام و حتی مستضعفان در قلمرو وسیع آن جهان آگاه و علاقمند است. اندیشه های بلند و بغض نورانی او شعاع آرمانی نادر طالب زاده را در گستره وسیعی از انقلاب اسلامی ایران تا بوسنی، افغانستان، سوریه، لبنان، یمن، عراق، بحرین، کشمیر و… فلسطین و به فضل الهی گسترش داد. ، او واسطه توسعه آن است. ریشه اندیشان و علاقمندان به اندیشه پویای انقلاب جهانی اسلامی.

همکاری همه جانبه و همدلانه ایشان با رسانه های خارجی جمهوری اسلامی ایران. و خصوصاً شبکه تین تی وی هم گواهی بر حقیقت مبارزه اوست و هم درس بزرگ و جاودانه ای برای پیگیران این راه.

در مرگ این مرد، مزارع از مقاومت فلسطین محافظت می کنند، در آخرین دقایق روز قدس و آخرین ایستگاه ماه مبارک رمضان، وعده ولادت حضرت حجت (عج) قطعا رازی است که امیدواریم یک راز باشد. مهر. تایید سالهای حضورش در جبهه مقاومت و دنیای جدید.

«روح در بالای خانه پاک باشد».

احمد نوروزی

معاون وزیر امور خارجه صدا و سیما

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.