می گویند برای شهادت خون فوتبالیست ها بریزید و هیچکس سالم بیرون نرود!

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان سرپرست تیم فوتبال شاهد بهبهان علت درگیری در دیدار این تیم مقابل مرصاد رامشیر در سوپرلیگ جوانان خوزستان را تشریح کرد.

محمدهادی مستوفی در گفت وگو با ایسنا، درباره حواشی این بازی که 16 اسفندماه در رامشیر برگزار شد، اظهار کرد: و فحاشی کردند که با چیدمان کادرفنی تیم شاهد و مرصاد، بازیکنان مرصاد جریمه و اعزام شدند. بازگشت به خوابگاه توسط مربی، این یک ماجرای ساختگی بود و بین مربی و بازیکنان نقش داشت تا باعث وحشت تیمشان شود.

بعداً در حین گرم کردن دو تیم، مرصاد رامشیر یکی از اعضای کادر فنی به ناظر مسابقه فحاشی کرد و گفت که شما مردم من هستید و چرا نمی خواهید من این کار را انجام دهم؟ وارد شد. در زمین و بازیکن شماره 9 رامشیر مدام به بازیکنان نزدیک می شد و به آنها فحش می داد. سپس بازیکن به سمت تماشاگران می رود و از آنها می خواهد که در حین توهین و تهدید و برهم زدن فضای بازی از مواد محترقه استفاده کنند.

سرپرست تیم فوتبال شاهد بهبهان ادامه داد: متاسفانه جو را به حدی افزایش داده اند که ناظر و داور هر دو با بازیکنان شاهد برخورد تهاجمی داشته اند. در این بین سرمربی رامشیر انگشت خود را به سمت هواداران گرفت و بار دیگر فحاشی و استفاده از مواد محترقه آغاز شد. این در حالی بود که پلیس با 35 دقیقه تاخیر وارد ورزشگاه شد و بازی با تاخیر آغاز شد و ما حتی از این موضوع گلایه داشتیم زیرا می خواستند با این اقدامات ما را به حاشیه برانند.

وی گفت: 45 دقیقه ابتدایی با 3 اشتباه داور به پایان رسید که با دیدن بازی متشنج و جرات نداشتن سوت درست سوت بزند، در بین دو نیمه باز هم تماشاگران به بازیکنان ما حمله کردند، زیرا بازیکن پلیس آشتی کرد. آنها توانستند وارد رختکن شوند. در نیمه دوم و در همان دقایق ابتدایی بازیکنی که کنترل کامل خط حمله را در اختیار داشت مرتکب خطا شد که ناگهان مرصاد رامشیر دروازه بان را ترک کرد و با یک لگد به شکم بازیکن شماره 3 ما در وسط زمین ضربه زد. این میدان جلوی همه داوران با اینکه کار او را دیدند جرات نشان دادن کارت قرمز نداشتند، دروازه بان کارت زرد گرفت و بازی ادامه پیدا کرد.

مستوفی گفت: علاوه بر اشتباهات داور و تصمیمات متناقض داور و ناظر بازی، کادرفنی مرصاد رامشیر بارها با دروازه بان شماره 9 و بازیکنان دعوا می کردند، بازیکن شماره 11، شماره 26 رامشیر. در پایان بازی با فرض برنده شدن تیم رامشیر، دروازه بان و بازیکنان شماره 9، 11 و 26 روی نیمکت تیم ما آمدند و شروع به فحش دادن و جو جوشیدن کردند، این هم با تساوی. از کارکنان تیم شاهد جو آرام شد و تیم مرصاد به سمت درب خروجی ورزشگاه رفت، پس از تفریح ​​و پایکوبی ناگهان آقای حمیدی مدیر باشگاه مرصاد و کادرفنی به تیم شاهد حمله کردند و آقای حمیدی ماجرا را بازگو کرد. خون بچه های شاهد را می ریزد. و هیچ کس سالم بیرون نیامد.

وی ادامه داد: این آقای حمیدی بود که به بازیکنان شاهد حمله کرد و گفت که کادر فنی شاهد بارها از آقای حمیدی خواسته اند که به تیم ملحق شود و فعالیت غیرورزشی انجام ندهد، او کارمند را اخراج کرد، کنار و به بازیکن ما مراجعه کنید. تیم مورد حمله قرار گرفت وی پس از حدود 20 دقیقه درگیری از بازیکنان مرصاد خواست تا تمامی آیتم های تیم را تحت کنترل خود درآورند. در همین حال دو گوشی موبایل، 8 جفت کفش عتیقه، 15 کیف ورزشی و لباس راحتی و همچنین کفش های بیرونی بازیکنان تیم ما به سرقت رفت.

سرپرست تیم فوتبال شاهد بهبان گفت: با دخالت نیروهای ویژه و نیروی انتظامی و حمایت همه جانبه نیروی انتظامی، تیم فوتبال شاهد برای برقراری امنیت و امنیت این تیم وارد کلانتری مرکزی رامشیر شد. این در حالی است که مصدومان تیم ما به بیمارستان منتقل شده اند. آقای حمیدی به بیمارستان رفت و چهار ماشین با نقاب و مسلح به بیمارستان رفت، سروان پیام هم دید. واحد کنترل و حفاظت از منطقه در همین حین آقای حمیدی به بیمارستان آمد و کادرفنی و بازیکنان تیم ما را تهدید کرد که نمی گذارم از رامشیر بروند و گله نکنید که حتی به کاپیتان پیام و سرهنگ شهبازی و در نهایت با حمایت کامل پلیس اطلاع رسانی کردیم. و حفاظت رامشیر و امیدیه اتوبوس و همراهان گروه کنترل تا آغاجاری اسکورت شدند و حتی تمامی مدارک از جمله فیلم حمله به پل ها موجود بود بازیکنان و کادرفنی رامشیر برای تیم ما امنیت پلیس فیلم و عکس مجروحان

وی گفت: همچنین آقای حمیدی در مصاحبه ای درباره این دیدار عنوان کردند که تیم شاهد بهبهان در صورت شکست بازی مقابل ما سقوط می کند. ما در دو بازی باقی مانده 6 امتیاز می گیریم و 12 امتیاز می گیریم و امکان صعود به عنوان تیم اول یا دوم را داریم و نمی دانم آقای حمیدی در مصاحبه خود گفته بود که شکست می خوریم. مسابقه یک شماره ناشناس برای او پیامی فرستاد و از تیمشان خواست تا با تیم کنترل خداحافظی کند که باید آن را ضبط می کرد.

مستوفی گفت: اون یارد. این در حالی است که ما حتی به انتخاب کوبل داوری از شادگان در حوالی رامشیر اعتراض داریم و آیا این خیانت به تیم بهبهان نیست، حتی هماهنگی بین اوزان؟ شکایت از بازیکنان ما

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.